Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal összevesztem, mert...

Anyóssal összevesztem, mert nem vagyok hajlandó cseléd /taxisofőr lenni, igazam van? Részletek lejjebb

Figyelt kérdés

A férjem sorozatos visszaeső, ami az ittas vezetést illeti. Eltiltás alatt már többször ittasan vezetett, már volt és újabb ügye van folyamatban ebből kifolyólag.

Az anyós szerint mivel nincs jogsija, nekem kell, mint feleségnek őt autón fuvarozgatni ide-oda, mert ez a házasságba tartozó olyan dolog, hogy egymást segítjük.

Ezzel nem értek egyet, mert nem vagyok cseléd/taxisofőr, hogy mivel nincs a férjemnek saját hibája miatt jogsija, én hordozgassam őt mindenhová és én vezessek örökké. Mit képzel mégis anyós?

Miért nem tartja be a férjem a törvényt, ha betartaná, lenne jogsija. Miért kellene kihasználni a feleséget, mert elcseszte a jogsiját?


2021. jan. 21. 14:28
1 2 3
 1/26 anonymousreview60 ***** válasza:
99%
Igazad van. Ha fuvarozod az anyóst, azzal a férjed viselkedését hagyod jóvá. Így sem, úgy sem nyersz.
2021. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Abban igaza van, hogy a házasság egyik lényege egymás segítése.

Abban nincs, hogy neked kellene a férjedet hurcolni miután többedszerre is elvették a jogsiját.

Azt meg nem értem, miért nem az elverjed....

2021. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Exferjed akart lenni. Egy alkesztol rég el kellett volna már válni.
2021. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2/2 nem értem, miről ír, a fogalmazás zavaros.

1/2 nem anyóst kellene fuvaroznom mindig mindenfelé, hanem a többszörösen visszaeső ittas vezetés miatt jogsitól eltiltott férjemet.

2021. jan. 21. 14:35
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Minek vagy vele? Miért nem a férjeddel beszéled meg?

Az én anyósom anno azt mondta, mikor a férjem csak úgy fogta magát és felmondott a munkahelyén, h hát szegény nem akart dolgozni, akkor ezt meg kell érteni, a férjem meg azt mondta az asszony dolga hogy keressen neki új munkát, és hátradőlve lóbálta a lábát, meg eltartatta magunkat a szüleimmel. Nagy volt az arca mikor felmondott, de az én szüleim nyakán nem fog élni, nem sokra rá beadtam a válópert, mert már a híd alatt láttam magunkat a gyerekkel, hogy ezzel a semmirekellővel sajnos soha nem fogunk egyről a kettőre jutni, szüleimtől elköltözni. Az anyósom akkor elmondott mindennek (mert visszazavartam az anyjához, akinek persze tetszett, hogy anyámék olyan jól keresnek, és a kisfiúk ilyen jó helyre került), hát vissza a feladónak, kár, hogy csak későn ismertem meg az igazi énjén. A válással egy óriási teher esett le a vállamról. Ennek már 15 éve, életem legjobb döntése volt. :) Engem egy ilyen férj és anyós se hagyna nyugodtan aludni, Te hogy dolgozol ha őt furikázod?

2021. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Semmi zavaros nincs a fogalmazásomban, egyedül az utolsó szot írtam el, de megpróbálom ovis szinten:


1. A házasságban a felek segítik egymást.

2. Kétszer kipucolhatod a gyereked xaros cipőjét, harmadszorra oldja meg maga.

3. Alkoholista a férjed, el kell tőle válni

2021. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
99%
Pffff szállítsa anyuka a piás fiacskáját, ha annyira akarja. Vagy ott a busz, még senki nem halt bele. Ittas vezetésbe annál inkább.
2021. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
gexi milyen cink emberek vannak... remélem én nem leszek ilyen kiégett izzó később...
2021. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
99%
Én megmondanám anyukának, hogy akkor sincs joga számon kérnie, ha elválok a kórhely fiától, nem, hogy akkor, ha nem fuvarozom őt.
2021. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

A dolog ott kezdődik, hogy soha nem lennék együtt alkoholistával, olyannal meg pláne nem, akinek erkölcsileg belefér, hogy akár egy pohár sör után is autóba üljön. Vészhelyzet esetére vannak ismerősök, taxi, mentő, tömegközlekedés, gyaloglás.

A másik pedig az, hogy anyósnak soha nem volt semmibe beleszólása, meghallgattuk és ennyi, mindig elmondtuk neki is ha erősködött, hogy ebben a házasságban 2 embernek van szava nekem és a férjemnek.

2021. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!