Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum politikusa miért...

A Momentum politikusa miért sértegeti újabban a taxisofőröket?

Figyelt kérdés

Kádár Barnabás: "Nem lesz a taxisofőrből AI-kutató, se kórházi ápoló..."


forrás: [link]


Szerintem a taxisofőrből lehet ápoló és kirekesztő az, aki ennek az ellenkezőjét mondja.



2020. júl. 22. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Tudod a rossz reklám is reklám.Nagyin komplexusosnak tűnik ez a momentumos Kádár gyerek...
2020. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

"Amikor a munkák jó részét algoritmusok végzik, akkor hiába lesz még magasan képzett munkaerőre és emberi gondoskodást igénylő munkahelyekre, az emberek egy jó része erre nem lesz mozgósítható. Nem lesz a taxisofőrből AI kutató, se korházi ápoló!"


Ez mitől sértegetés?

2020. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Azert, hogy legyen mivel trollkodnod krumpliert a propagandabol tajekozodva, te szerencses.
2020. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Ez mitől sértegetés?"

Ha te taxisofőr lennél, nem sértődnél meg, ha valaki azt mondja, hogy azért vagy az mert túl buta vagy ápolónak? Vagy hogy emberi gondolkodásra képtelen vagy? Azt még megértem, hogy AI kutató professzor nem lesz egy taxisofőrből, de miért kell a taxisofőrt felhozni, mint a társadalom legalját, aki munkaképtelen lesz, mert buta? Ez sértő.

2020. júl. 22. 19:24
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nézz rá. Egész életében kirekesztett lesz, valahogy bosszút kell állnia a normális embereken.
2020. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Taxis vagyok.

Nem leszek eü dolgozó, agykutató sem. A munkámat végzem, amit az én képességeim lehetövé tesznek.


Nem, nem fájt az igazság. És a Momentumnak tiszta szívböl drukkolok, söt a 24-i tüntetésen ott leszek.

Mert agysebész nem leszek, de gondolkodó ember viszont vagyok.


Takarodj vissza orbán sggbe, puli.

2020. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Pedig az ápoló se olyan nagy szám, hasznos szakma de az simán lehet belőle. Mért nem azt mondta, hogy elméleti fizikus.
2020. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes világképe van a nYugger ne szavazzon, gyerek még nem kell.

Ő egyszem magában pont elég?

2020. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Egy arrogáns, pökhendi sznob csürhe, mindenkit fikáznak

akik nem nagyon szavaznak rájuk!

2020. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 6/9

Az utolsó mondatig tényleg azt hittem, hogy normális ember vagy.

2020. júl. 22. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!