Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak,ha az anyósom...

Mit csináljak,ha az anyósom kikészít?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal,hogy a drága anyósom soha nem szívlelt. De most mégjobban megutált,mert nincs unokája..

Ez rendben van,én szívesen szülnék,de nem tudok..

Már a 3. babámat veszítettem el. Az anyósom nem hogy támogatna,nem inkább még csesztet is.

Hogy én nem vagyok igazi nő. Nem érti,hogy a fia miért van velem,hogy ha még arra is képtelen vagyok,hogy kihordjak egy gyereket.

Próbáltam neki elmagyarázni,hogy akarok gyereket,de nehezebben jön össze,mint az átlagnak. Erre jön azzal,hogy a fiának mást kell keresni,nem egy biológiai hulladékkal élni..

A férjem szólt már neki párszor,hogy jó lenne,ha nem piszkálna,és nem hozná fel ezt a témát.

De ha egy nap 3x nem mondja el,akkor egyszer sem..


Mit csináljak?

36/N


2021. jan. 23. 19:59
1 2
 1/16 Davina ***** válasza:
75%
Együtt laktok? Hogy hallod napi háromszor?
2021. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Savlekotő ***** válasza:
82%

A fia tegye szépen helyre,ilyennel a kapcsolatot is megszakítanám,aki biológia hulladéknak nevezi a feleségem mert meddőségi gondjai vannak,és csere darabnak nézi akit lecserélünk egy anyuka által megfelelő keltetőre. Pofám szakad le milyen emberi genetika hulladékok járnak köztünk. Itt ő az, nem te.

70F

2021. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy anyósomék kettő házzal laknak arrébb..
2021. jan. 23. 20:07
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Mikor ketten vagytok, magyarázd el neki szépen nyugodtan,hogy a saját testiépsége érdekében szálljon le rólad.
2021. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Davina ***** válasza:
89%
Hat ez így baromi nehéz. Én még egyszer venném a fáradtságot, es elmagyaraznam neki a férjemmel karöltve, hogy szálljon le rólunk. Ha nem ért a szép szóból, tiltás mindenhol, kapu kulcsra bezár,csengő kiköt. Van így is elég bajod, nem kell ez a boszorkány az életedbe, rokonság ide vagy oda. Hangsúlyozom, férjeddel karöltve.
2021. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség ellen nincs orvosság.
2021. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem találkoznék vele ha pedig a közelembe jön slaggal kergetném el
2021. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell vele tartani a kapcsolatot. Én így csinálom.
2021. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez a nő egy lelki toprongy. Én tuti be se engedném a házba...
2021. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

"biológiai hulladék"?

Ezek annyira a mai korosztály szavai, hogy nem is tudom elképzelni, hogy egy 60-as nő ezeket a szavakat használja.

Nem értettél félre valamit?

2021. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!