Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak,ha az anyósom...

Mit csináljak,ha az anyósom kikészít?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal,hogy a drága anyósom soha nem szívlelt. De most mégjobban megutált,mert nincs unokája..

Ez rendben van,én szívesen szülnék,de nem tudok..

Már a 3. babámat veszítettem el. Az anyósom nem hogy támogatna,nem inkább még csesztet is.

Hogy én nem vagyok igazi nő. Nem érti,hogy a fia miért van velem,hogy ha még arra is képtelen vagyok,hogy kihordjak egy gyereket.

Próbáltam neki elmagyarázni,hogy akarok gyereket,de nehezebben jön össze,mint az átlagnak. Erre jön azzal,hogy a fiának mást kell keresni,nem egy biológiai hulladékkal élni..

A férjem szólt már neki párszor,hogy jó lenne,ha nem piszkálna,és nem hozná fel ezt a témát.

De ha egy nap 3x nem mondja el,akkor egyszer sem..


Mit csináljak?

36/N


2021. jan. 23. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Könyörgöm, MIÉRT találkozol vele?


Én az első mocskolódása után elzavartam volna (a francba) és soha többet nem tartanám vele a kapcsolatot.

Anyósod undorító nő, aki szerint a nő = szülőcsatorna, és ha nem tudsz kitolni magadból pár gyereket, akkor egy senki vagy.

2021. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Attól, mert 2 házzal arrébb lakik nem kell vele beszélni naponta 3x. Én szimplán nem engedném be és kb ennyi.
2021. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Minden kapcsolatot megszakítanék vele. A párod beszéljen és találkozzon vele , ha akar de neked egyáltalán nem kötelező . Kitartást kívánok hozzá. Szörnyű lehet ez a szituáció .
2021. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Elmondanám, hogy ezek után ne nagyon izgassa magát, hogy összejön-e a baba, mert úgy se találkozhatna vele. Mi az hogy majd ő mondja még még dönti el, hogy szülni kell?
2021. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy olyannak akarsz te szülni, aki csak néha szól rá az anyjára annak ellenére is, hogy ilyeneket mond? Biztosan? Jaj, a feketeleves akkor jön igazán majd, ha meg is lesz az a baba. Hidd el, hogy te leszel a szemében a legszarabb anya a világon, a férjed pedig így is magadra hagy a fájdalmaddal az anyjával szemben, hát majd még a kiszolgáltatott helyzetedben a csecsemővel ha rugdos a boszorka, te meg nem számíthatsz rá... Ne. Kérlek, vele ne vállalj gyereket! Tönkre fognak tenni. Pokollá teszik majd az egészet. Nem éri meg.
2021. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő szájából halmozottan bunkó mondás.


Feleségem volt hasonló helyzetben, minket a sógornőm oltogatott.


AmúgY kb az volt az egyetlen dolog, amiben sikeres volt, hogy szült két gyereket.

2021. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!