Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja folyamatosan...

A párom anyja folyamatosan fúr a hátam mögött?

Figyelt kérdés

A párom édesanyja mindig negatív megjegyzéseket tesz rám de csak a hátam mögött. A szemembe mindig kedveskedik és látszatra mindig azt mutatja hogy minden rendben van. A párom is mindig mondja mennyire kedvel az anyukája. De eközben rendszeresen alám tesz. Nem feltűnő módon de például azt mondta a barátomnak mikor összeveszett a haverjaival hogy haragszanak rá mert túl sokat van velem (ami egyáltalán nem igaz, majdnem minden nap jár a haverjaival edzeni még mi találkozunk egy héten 2-3alkalommal, ahogy meg tudjuk oldani). De nem ez volt az egyetlen eset csupán minden szavában vagy megjegyzésében ott van az áskálódás vagy a szándék hogy fúrjon. És az a legnagyobb baj hogy a párom ezt észre sem veszi, mindig minden ilyesmit elmond és nem érti miért akadok ki rajta meg miért esnek rosszul, merthogy ezeket ő nem úgy gondolja meg “nem rosszból mondja”.

Tudom hogy itt gyiken sokan azt látják megoldásnak hogy “SZAKÍTS VELE AZ ANYJA FOGJA BEFOLYÁSOLNI AZ EGÉSZ ÉLETETEKET ÚRISTEN TŰNJ EL A SÜLLYEDŐ HAJÓRÓL!!!” De mi szeretjük egymást, nem a kapcsolatunkkal van problémám csupán azzal hogy nem tudom elengedni ezeket. Esetleg valaki aki hasonló cipőben jár? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Még csak beszélni sem tudok vele mert ezeket nyilván nem nekem mondja. Vagy valakinek valami tuti tipp hogyan “sz*rjam le”?



2021. jan. 26. 02:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha másokat (párodat, párod haverjait stb.) nem tudja ezzel ellened fordítani, akkor hadd fúrjon, magát mérgezi csak ezzel a folyamatos áskálódással, negativitással. Te egyszerűen ne pörögj ezen a témán, vannak olyan emberek, akikkel nem lehet mit kezdeni.


De egyébként miért nem ülsz le vele és kérdezel rá teljesen célzottan erre?

2021. jan. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos a nők 40 felett ilyenek.
2021. jan. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Költözzetek el jó messzire!
2021. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Sztem ilyen típusú emberekkel felesleges leülni beszélgetni, mert tagadni fog végig, viszont azt felismeri, hogy nem nézhet hülyének, ezért még kifinomultabb és aljasabb módszerekkel fogja folytatni. A kulcs a párodnál van, neki kell leválnia az anyjáról és nem csak fizikailag, hanem érzelmileg is. Ebben te sokat segíthetsz neki, viszont rajta is nagyon sok múlik és sajnos sokkal gyakoribb, hogy két tűz között gyáván meghátrálnak a férfiak akar egy életen át. Mindenesetre ha komolyan gondolod a pároddal, akkor fel kell venned a kesztyűt, mert az anyósod megváltozni nem fog,viszont nagyon meg tudja egy ilyen ember keseríteni az életet. Legyél vele kedves, ignoráld az esetleges megjegyzéseket, ne adj támadási felületet, viszont költözzetek el jó messzire és csak arról tudjon az életetekkel kapcsolatban, ami feltétlenül szükséges.
2021. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Andizsuzsi ***** válasza:
39%

" azt mondta a barátomnak mikor összeveszett a haverjaival hogy haragszanak rá mert túl sokat van velem"


Ebben mi a fúrás? Nyilván volt oka, hogy a haverok összevesztek vele.

2021. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Oké, rendben, hogy ti szeretitek egymást, de mi az, hogy a párod észre sem veszi? Ha te neki panaszkodsz, akkor mondjon konkrét véleményt, és ne azzal hárítson, hogy az anyja nem úgy gondolja. Ezek csak üres kifejezések a párod részéről. Ha ő is szeret téged, akkor vagy az anyjával beszéljen, vagy neked mondja el, hogy mivel nem ért egyet.
2021. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Átmentem ezen pár évtizede, felesleges vele leülni megbeszélni. Én is próbáltam, nem is egyszer. Nálunk mondjuk durvább dolgok voltak. Felesleges a párodat ezzel szembesíteni, úgysem hiszi el, amíg nem látja.


Meg kell várni, amíg anyós hibázni fog, aztán utána az határozza majd meg a kapcsolatot, ahogy a párod reagál az egészre.

2021. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

majdnem minden nap jár a haverjaival edzeni


Oszt hova, mert csak a versenysport edzései engedélyezettek, de oda nem haverokkal járunk ugye.

2021. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem is értem, hogy miért érzed azt, hogy az anyós alád tesz, amikor azt mondja a haverjai úgy érzik, hogy túl sokat van veled. Ez miért alád tevés? Mi ebben a nyírás? El nem tudom képzelni hogy milyen kifacsart világnézeted lehet, ha ez RÁD nézve negatív. Ez a fiúra nézve kritika, és te ebben nem vagy sem plusszos, sem mínuszos.
2021. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
21%
Nem tudjuk milyen szinten van ez a kapcsolat , de az összeköltözés sokat segítene .
2021. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!