Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menstruációm,...

5 napja késik a menstruációm, mai napon barnás nyálkás folyást tapasztaltam enyhén, mindjárt megjön érzésem van folyamatosan..ez jelenthet terhességet? Vagy más probléma áll a dolgok mögött szerintetek?

Figyelt kérdés

Párommal óvszerrel védekezünk, de volt alkalom az elmúlt időszakban mikor az elején nem húzta fel csak később!

Ha úgy alakul örülnénk a babának:)

Tesztet még nem merek csinálni félek:/



2020. jún. 15. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igyis úgyis venned kell tesztet.

Jobb minél előbb tudni, hogy mi a helyzet.

Ezek a tünetek utalhatnak hormonzavarra is, viszont terhességre is

2020. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, meg fog jönni sajnos.
2020. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megjön holnapra.
2020. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mai napon megjött így már nem aktuális a kérdés!

Azért köszönöm a válaszokat !

2020. jún. 16. 14:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve ehhez kapcsolódóan lenne egy kérdésem... Az normális ha iszonyat nagy darab alvadt vér darabok távoznak belőlem a mostani menstruációm alatt?? Vagy ez mit jelenthet? Esetleg azt hogy kémiai terhességem volt?
2020. jún. 16. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyálkahártya valószínűleg most vastagabb volt.
2020. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2020. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont így szokott kezdődni a menstruációm! Előző nap van egy kevés barnás, vagy rózsaszínes pecsételés aztán másnap beindul a vérzés. Egyszer kicsit korábban jött, kezdtem reménykedni hogy talán beagyazodas pár nappal előtte, de másnap ugyanúgy megjött.
2022. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!