Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért jó anyosomnak hazudoznia...

Miért jó anyosomnak hazudoznia rólam?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk házasok a férjemmel. Nem martirkokdasbol de én sokmindent feladtam miatta. Sok pénzt keres és miután osszehazasodtunk mondta nekem hogy bevesz a cegebe es fizet utanam mindent nekem csak annyi lesz a feladatom hogy mossak főzzek takaritsak rá. Elsőre megorultem, naiv 22 evesen mert minden vágyam volt már az akkori munkahelyemtol szabadulni mert fizikai munkát végeztem részben és ízületi problémáim lettek amit később műteni is kellett. Házasság előtt a férjem gyerekeket ígért nekem, szép nagy családot. Azóta eltelt 7 év és húzza az időt, azt mondta pár hete hogy ő inkább már nem is akar gyereket mert már 43 éves. Mintha kihuztak volna a labam alol teljesen a talajt.... itt vagyok 34 évesen egy családi házban élem a mindennapjaimat boldogtalanul és még gyerekem se lehet ezek szerint amire kb 15 éves korom óta várok. És mellette van még egy hazsartos anyósom is akinek nem olyan rég talán 1 eve felvazoltam érthetően hogy nálunk miért nincs még gyerek. Erre ő az összes ismerősnek-rokonnak olyanokat beszél rólam hogy én miattam nincs még nálunk baba mert én annyira ellene vagyok a gyerekeknek és utalom a gyerekeket. Bármilyen dolgon nem egyezik a véleményünk a kisfiaval egyből nekem esik és beszologat nekem. Nem szoktam ide irkalni, de egyszerűen jó már kiirni a fajdalmaimat. Ugy erzem magam ebben a csaladban mintha mindenki fontos lenne csak en nem. A ferjem testverenek a felesegebesba lányuk meg egyenesen utal engem, lenez és kb a koszonesen kívül mást nem hajlandóak velem beszelni, de ez az elején is igy volt. Nagyon tonkretettem az eletem, tudom és azt is hogy errol csak en tehetek....
2021. febr. 9. 08:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem felesèg kellett a fèrjednek, egy takarító, szakács, és estère program. Neki kènyelmes, haza ér és tiszta ház, meleg vacsora, és nő vàrja. Lègyegèben megvett. Ezen te tudsz csak vàltoztatni, azzal hogy elvàlsz. Nincs késő, még lehet normàlis èleted, gyereked. Biztosan megszoktad, hogy csak otthon van dolgod, nem kell munkahelyre bejàrni, de hidd el nem olyan rossz az. Minden nő fáradt estère, de én pl. Szeretek emberek között lenni, nem bezàrva a négy fal közé. Térj vissza a normális èlethez, mert ez sajnos nem az. Ne félj lèpni.
2021. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Lépj ki ebből a házasságból.

Soha nem késő új életet kezdeni. Tönkre fogsz menni teljesen.

2021. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Meg nem keso lelepni es csaladot alapitani, de ne huzd tovabb az idot! Lepj le, es ne is akarj gyereket szuli ilyen nem normalis emberek koze! Meg talalhatsz egy normalis part, aki nem ver at...
2021. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg bejelentett a cégéhez? Utána néznék...
2021. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelente mert látom az adobevallasom mindig, azzal nincs probléma. Csak a céltalan életem őröl fel már teljesen lelkileg. A korombeli lányok 80 százaléka mar
2021. febr. 9. 08:44
 6/24 anonim ***** válasza:
33%

Hát ezt hívják úgy, hogy szívás... mondanám, hogy lépj le, de se iskolád (tapasztalatod alapján gondolom ha van is végzettséged, max vmi szakma), se munkaerő-piaci értéked. A 7 éves háztartásbeli tapasztalattal maximum megint egy gyárba mehetsz 3 műszakba dolgozni, és megszűnik a háttered is. 34 évesen kb kezdheted előlről az életed, építheted a saját egzisztenciádat és kereshetsz másik palit.


Nem irigyellek, de sajnos a passzivitasod és tanult tehetetlenséged most nyújtja be a számlát... A fentieket kell mérlegelned, illetve azt, hogy mekkora áldozatot vagy hajlandó vállalni azért, hogy gyereked lehessen.

2021. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
anyuka es van sikerelmenyuk, munkahelyuk en meg csak egy nő vagyok aki teng-leng és csak úgy van a világon.
2021. febr. 9. 08:46
 8/24 A kérdező kommentje:
Erettsegim van es 4 szakmám
2021. febr. 9. 08:47
 9/24 A kérdező kommentje:
7 év alatt tanultam 3 szakmát a ferjem mellett. Ebben az egy dologban segített viszont elhelyzekdni nek tudtam bennük, mert azt már nem akarta.
2021. febr. 9. 08:52
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
Te valasztottad h egy kitartott cseled leszel. Vagy leeled igy az eleted, vagy elvalsz es mesz egy gyarba dolgozni, mert hogy ennyi semmitteves utan nem fognak semmi ertelmes helyre felvenni az biztos.
2021. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!