Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire normális, hogy az...

Mennyire normális, hogy az anyósék rokonsága nem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés
Évek óta húzódó sérelem van. Engem és a gyerekeket mondott el minden szarnak anyós. Az a baj, hogy itt mindig rend van, minden nap főzve van. A gyerekek szinte mindig tiszták. Szerinte elrontom a gyerekeket, nincs boldog gyerekkoruk, mert nem szabadok. Urizálunk, mert mi másmilyen színvonalon élünk. Egy szemétnek mondott el. Évek óta nem láttam. Apósom jön, vele küldünk ételt, meg van, hogy pénzt is. Biztos hiányzunk neki. De bocsánatot kérni nem fog. És férjem nővérét is ellenünk fordította. Az is elhordott mindennek, mert elszerettem a kis Béluskáját. Béluska 35 éves.

#bocsánatkérés #mérgezőanyós #elégedetlenrokonság
2021. febr. 28. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Hú, na ez az a tipikus eset, amikor marhajó lenne elolvasni a másik fél nézőpontjából is, aztán meg kíváncsi lennék rátok a saját szememmel. :D
2021. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem értelek, miért tartod velük a kapcsolatot, és miért ragódsz régi sérelmeken?????
2021. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Béluska mit szól ehhez?

Nem tudom mire fel küldözgetsz anyósnak bármit, ha ennyire haragszol? Meg ő el sem jön az unokáihoz?

2021. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Minek adtok kajat meg penzt?
2021. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Bélának nem tetszik az anyja hozzáállása. Igazából csak apósom miatt tartjuk a kapcsolatot, ő nevelte a férjem egész korán, mert anyósom sokszor ivott és eltűnt napokra. Ha nem küldenénk semmit, akkor nem biztos hogy kijönnének anyagilag. És a férjem szereti az apját.

Másik fél véleménye: elloptam a fiát, nincs kinek a vállán sírni. Senki nem kajtatja fel az ország másik végéről. Nem vagyunk jók.

2021. febr. 28. 18:56
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom akkor mit vársz egy ilyen nőtől? Rossz a viszonyotok, emelkedj felül ezen, mert sosem fog tőled bocsánatot kérni. Kit érdekel hogy mit karattyol ha nincs igaza, nem?
2021. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Mivel ő a tuskó nem neked kell az ő lelki világával bajlodni
2021. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
ne foglalkozz egy ócska alkesz véleményével. Jobb, hogy nem vagytok semmilyen kapcsolatban. Bélától rendes, hogy törődik a szüleivel, vagy legalább az apjával. Hidd el, ennél csak rosszabb volna bármiféle változás.
2021. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Normálisnak nem normális, de sajnos szokványos. Sok békétlen, projektáló, pótcselekvő nyomorult van.
2021. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

Van egy mondás: ha másnak gondja van veled, akkor neki van gondja, nem neked. Persze, kicsit sarkított a dolog, mert ha valakit ha valakit szándékosan bántasz, és arra hivatkozol, hogy az az ő baja, akkor az elég furcsa lelkiismeretre utal. De ha nem érzed magadnak hibásnak, akkor kár rajta rágódni. Bocsánatkérés nélkül is meg lehet bocsátani :)

Szóval szerintem engedd el! Ne menj oda hozzá túl gyakran, ha bánt, hiszen nem vagy saját magad ellensége, az apósoddal meg tartsd meg a jó viszonyt. Nem tudsz mit tenni. Esetleg elgondolkozhatsz azon, hogy te biztosan nem tettél-e olyan dolgot, ami miatt jogosan haragudhat rád. Ha van ilyen, kezdheted Te a bocsánatkéréssel. Aztán ő vagy szintén magába száll, vagy nem. Az már nem a te dolgod.

2021. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!