Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan idegesítsem fel az...

Hogyan idegesítsem fel az anyósom?

Figyelt kérdés

Ki nem álhatom párom szüleit. Minden egyes nap szét vet az ideg tőlük. Nyomorultak mind a ketten.

Mivel tudnám anyósomat fel idegesíteni úgy istenigazán hogy végre lekattanjon rólam?



2021. márc. 5. 20:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
Én nem értem miért irogattok, amikor nem derült ki semmi anyósékról. Mindenki rém jó elméleteket gyárt és arra tanácsot ad, pedig a kérdező elbújt és nem osztja meg a részleteket, valószínűleg troll😅
2021. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mi az amivel ártott neked az anyósod?!Ird már le!
2021. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23%

Már bocsánat, de így, hogy konkrétan semmit nem tudunk arról, hogy mivel idegesített fel téged, így nagyon nehéz tanácsot adni.

Egyébként meg, szerintem tényleg fölösleges belemenni egy ilyen ,,cicaharcba". Ha nem bír téged, akkor azzal, ha felidegesíted, nem, hogy nem fog leakadni rólad, hanem még inkább piszkálni fog. Szerintem próbálj meg úgy tenni, mint aki észre sem veszi a csipkelődést. Legyél boldog a pároddal, szereted őt, ő is téged, akkor meg kit érdekel, ha az anyja megpróbál beleszólni? Előbb-utóbb, ha látja, hogy hiába ügyeskedik, ti boldogok vagytok, akkor megunja és le fog szállni rólad. Viszont ha tudja, hogy azzal, amit csinál, sikerül felhúznia téged, akkor sosem fogja abbahagyni.

2021. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%
Semmivel. Az anyós a leg felsőbbrendű családtag.
2021. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!