Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsertodnetek a helyeben?

Megsertodnetek a helyeben?

Figyelt kérdés

Anyosektol kaptunk novemberbe egy hasznalt babakocsit (lathatoan sokat volt hasznalva). Amennyire tudtam megbaratkoztam vele, de ma talaltam egy olyat, ami arba is nagyon megeri, alig hasznalt es hat valami csoda, nem mero giccs.

Ot szeretnem megkerni, hogy vigyen el, de ha nem tud se lenne baj, elmegyek en erte, csak nyilvan kenyelmesebb lenne autoval, mint bkvval.


Ti elvinnetek a menyeteket, ha lenne ra mod, illetve megsertodnetek, vagy mi lenne a normalis reakcio? (Szerintem nem kene ilyenen megsertodni)


2021. márc. 6. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Mennék egyedül.
2021. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem akkor csináld, ha tudod ezt jól kommunikálni. Mert ha nem jó helyen vannak a hangsúlyok, vagy nem jól mondod akkor simán kelthet rossz kedvet. Meg azon is múlik milyen viszonyotok.
2021. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A viszonyunk szerintem eleg jo, ha parom nelkulem megy egybol engem kerdez, nem azt, hogy parom hogy van🤷🏻‍♀️😅
2021. márc. 6. 20:06
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Mennek egyedul!!!



Jobb, ha nem kerdezed meg. Vagy ha nagyon nem birod ki, akkor mond azt, hogy ami toluk van, az elromlott..

2021. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem az egyedul menes a nagy kerdes, mint irtam elmegyek en😅

Akkor ugy fogalmazok, hogy serto lehet szamara, ha masik jargannyal allitunk be hozzajuk? Eleg oszinte ember vagyok, nem talalnam ki, hogy elromlott az ami toluk van. Meghat parom mindenes szoval miert nem csinalja meg🤷🏻‍♀️

2021. márc. 6. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ilyen dolgokban fontos volt az első benyomás. Ha első ránézésre nem tetszett, amit adni akartak, akkor megköszöntem, és vagy nem kértem, vagy előre szóltam, hogy ha találok megfelelőbbet, akkor inkább lecseréljük. Így sosem volt sértődés.

Ha te nagyon örültél neki, és elhitetted anyósoddal, hogy milyen jót hozott, akkor biztos rosszul fog neki esni.

Végülis csak gondold magad a helyébe. Te megsértődnél? Ne a te helyedben gondold magad.

2021. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

#3 esetleg az a jó irány lenne, ha őszinte lennél. szóval ha elmondanád, hogy nagyon köszönöd az előzőt, de valahogy mégsem vált, de ebből így rájöttél milyen lenne a jó és néztél egy használtat te is. Csak kicsit aggódsz, hogy nem e bántod meg ezzel, ha megveszed azt. És ha azt mondja hogy nem. Akkor mondhatnád, hogy mi lenne, ha ketten mennétek el megvenni.


Nekem ez jutott eszembe.


Olyan szempontból lehet nem baj ha beszélsz vele, mert úgyis észre fogja venni, hogy mi van.


Ha őszinte vagy és nem bánt érte, akkor az erősíthet is a kapcsolatotokon. De kockázatos terep nagyon.

2021. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mielott odaadtak nem mutattak hogy nez ki, szoval meglepetes volt. Mikor meglattam megkoszontem, hogy egy ideig jo lesz de nem ujjongtam meg mondtam, hogy decsudijo
2021. márc. 6. 20:17
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Megmondhatod, hogy beleszerettél egy másik fajtába, mert élőben valami csúcs volt, és mindenképpen szeretnél egy olyat is. A tőlük kapott darab - ha lesz náluk a gyerek - mehetne hozzájuk, akkor kevesebb cuccal kellene hurcolkodnotok ha hozzájuk mentek.
2021. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos nem sértődnék meg, de teljesen egyetértek a 2-es válaszolóval. Mindent meg lehet mondani, csak nem mindegy, hogy hogyan! (Anyós vagyok)
2021. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!