Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsertodnel ha egy tarsasag...

Megsertodnel ha egy tarsasag tagja ilyet mondana neked?

Figyelt kérdés
tegyuk fel egy tarsasagban vagy valakivel. nincs szoros viszony koztetek, de neha azert beszeltek. ha a tarsasag kozepen egy keresetekre ugy mondana nemet, h kozben azt is hozzatenne, hogy: "nem is ismerem ezt az embert" ezzel rad celozva es egyertelmuen nem viccelne akkor hogyan reagalnad le? hogyan viszonyulnal az illetohoz? mennyire esne rosszul?
2019. okt. 14. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát bacca meg.
2019. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mit kértél tőle?
2019. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy mit kértél!

Ha a komplett társaságot meghívtad a szülinapodra és így utasította vissza, akkor ez egy durvaság.

Ellenben ha azt kérted, hogy lakhass náluk, menjenek el neked kezesnek (vagy egyéb anyagiak), esetleg ássák ki a házad alapját, akkor jogos részéről a megjegyzés!


Egyébként attól, hogy egy társaságban néha váltotok néhány felületes szót, attól még igaza van, hogy nem is ismer.

2019. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy néha beszélgettek, még nem 'ismered' őt, ugyanúgy, ahogy ő sem téged.

Tudtod nélkül egy sorozatgyilkosal is beszélgethetsz felületes ismeretség esetén.

2019. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit kértél?

Ha mondjuk azt, hogy ajánljanak be a munkahelyükre, arra jogos ez a válasz. Piszkosul meg lehet jármi ilyesmivel, én sajnos tudom.

2019. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan miert kersz barmit olyantol, akit alig ismersz? Jo, ha annyi volt, hogy hozzon egy uditot, meg talan oke, ha epp o is ment rendelni maganak. Akkor bunkosag, amit mondott.
2019. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se mindegy a kontextus, de az, hogy megsértődnék-e, nyilván függne attól is, hogy én hányadán állok az illetővel.
2019. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem sértődnék meg, legalább tisztáztuk. Csak akkor ő se sértődjön meg, ha nem teszek meg érte valamit.

Részemről ez tökéletesen működik, nem kell mindenkivel jóban lenni.

2019. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!