Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Olyan sztori, ahol a meny a...

Olyan sztori, ahol a meny a gonosz?

Figyelt kérdés

Sok olyan sztori van, ahol az anyós az ördög (ezeket a sztroikat nem vonom kétségbe). Olyanal van valakinek tapasztalata, ahol a meny az, akit okkal lehet szidni? Nem ilyenekre gondolok, hogy pl. "a menyem, aki még szoptat, miért nem hozza láthatásra az unokámat 500 km-re? meg hogy "a menyemnek miért nincs energiája kisgyerek mellett minden négyzetmillimétert csillogóra takarítani, amikor átmegyek?"


Köszi előre is a válaszokat.


2021. máj. 28. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Az èn menyem folyton kiveszi a kezemből az unokám. Valamièrt utál, pedig èn mindent megteszek a jò kapcsolatèrt.
2021. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőm. Elvált, a férj külföldön. Anyós itthon az unoka miatt rengeteget segített, lakhatás, anyagiak. A barátnőm mégis szídja. Múltkor is beszólt, hogy az anyjának igaza volt, anyósa egy sunyi. Szívem szerint visszakérdeztem volna, hogy az az anyád, aki a 3 éves gyerekeddel utcára tett, szidja azt az exanyósodat, aki azóta is megoldja a lakhatásodat?
2021. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Normális esetben nem is kéne ismernünk anyóst/apóst, vagy nagyon távoli/formális kapcsolatban lenni velük, mekkora baromság ez az egész. Ha nincs gyerek, akkor mindenki járjon külön a szüleihez (ha akar), ha meg van, akkor mindkét szülő vigye külön a saját szüleihez őket, pletykálni meg ne pletykáljanak egymásról meg a közös ügyeikről. Gyakorlatilag a párok/családok nagy része az anyós/após probléma miatt megy szét, amúgy teljesen jól ellennének egymással.
2021. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk en anyosom a masik leendo menyet nem annyira kedveli, ezt megtudom erteni. En is fius anyuka vagyok. Sogornommel amugy semmi bajom, viszont felesegnek, anyanak nem valo tipus sajnos azt latom, es szerintem egy anya sem kivanna ilyen feleseget a fianak.

Sajnos egyaltalan nem hazias, de nagyon durvan, tehat arra nem kepes, hogy felnott no letere SAJAt magara mosson pl. szuleinel lakik meg, de lakott anyosomeknal is egy darabig, es az idos anyosom fozott, mosott takaritott ra is, egy ev alatt semmit nem segitett. Anyosom sose tette szova neki, 1-2szer utalt ra, de a lany nagyon lusta tipus. Voltak nalunk is par napot vendegsegben, megtapasztaltam, sogorom besegitett a konyhaba ferfi letere, amig a no fekudt az agyon es mobilozottt... szoval anyosom ezert nem szereti de meg tudom erteni..

2021. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 2 anyósom van az egyikük aki csak mostoha, nárcisztikus, van valami komoly kattanása ami miatt alapjáraton mindenkit utál, csapkodja a gyerekeket, azt hiszi nem nevelem őket és majd ő így megneveli. Az anyósomnak meg az a mániája, hogy egyedül elvigye a gyerekeim magához, az nem jó neki, ha mi is megyünk. El is vitte egy napra a gyerekeim. Megkértem rá nagyon szépen, hogy nagyon vigyázzon a kisebbre, mert mindenre felmászik, egy pillanatra sem lehet magára hagyni. Persze őt ez mint kiderült nem érdekelte és büszkén mesélte, hogy magára hagyta egy nem gyerekbiztos szobában a másfél évesem míg ő főzőcskézett a ház másik végében. Nem kicsit szorult össze a gyomrom. Megmagyarázta, akkor van baj, ha csönd van. Azóta nem vagyok képes bízni benne. Lehet a szemükben én vagyok a gonosz menny mert nem hagyom melletük felügyeletem nélkül a gyerekeim. Bár anyósomra rábíznám pár órára nálunk, itt nem állna neki főzni, de mostohára egy percre sem. Inkább vagyok gonosz menny, mint legyek egy lelkisérült, bántalmazott angyalka édesanyja.
2021. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!