Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hozzátok beeshetnek csak úgy...

Hozzátok beeshetnek csak úgy bármikor a nagyszülők, vagy előre kell szólniuk, ha mennek? Ha igen, mennyivel?

Figyelt kérdés

#nagyszülő bejelentkezés
2021. aug. 1. 01:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát értsd ahogy akarod. Azért telefonálnak nekünk (mindig), mert nem tudják, hogy épp itthon vagyunk-e. És nem azt szokták kérdezni, hogy itthon vagyunk-e, hanem hogy beugorhatnak-e, itt aludhatnak-e, stb. Nem engedélyt kérnek... Arra semmi szükségük. Akármikor jöhetnek, bármikor szívesen látjuk őket, de mint írtam, nem jönnek telefon nélkül, mert nem akarnak felesleges kört.
2021. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%

Senki nem eshet be "csak úgy". És ha random betéved, akkor kap egy kávét, de aztán haza is küldöm.


Azért álljon már meg a menet, hétvégén nekem is lenne egyéb elfoglaltságom, mint hívatlan vendégeket körül ugrálni, plusz épp eleget alkalmazkodtam még otthon élve az ilyen "felhívunk és jössz velünk, pont"-esetek miatt, hogy soha többé ne tűrjem el.

2021. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%
22, nálam a családom nem vendég.
2021. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%

Én elvárom hogy szóljanak hogy jönnének

De csak azért,mert ha nem vagyunk itthon kellemetlenül érzem magam h fölöslegesen jöttek

2021. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
14%

Hozzánk nem jön senki, 200km-re költözünk.

Senki se hajlandó idáig utazni, egy évben max egyszer.

Mi persze menjünk két havonta

2021. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek meg lett mondva, hogy jöhet bármikor, csak szóljon (legkésőbb indulás előtt, mindenki 30+ perc autózásra lakik minimum). Arról tudnak, ha nem leszünk otthon, mert napi szinten beszélünk velük, ezáltal azt is korábban tudjuk, ha jönni szeretnének (nem, nem engedély kell, csak szerintem illik szólni vica-versa, ha a másik otthonába látogatsz). Azért jó, ha jelzik, mert nem mindig tip-top a lakás, és nekem kellemetlen lenne, ha úgy állítana be bármelyik szülő is, hogy pl csurig van a mosogató, nem takarítottam ki a fürdőt, stb. Ha én vendéget várok (igen, a család is vendég, mert nem itt laknak), akkor szeretem, ha legalább a minimum rend, tisztaság megvan, amit mondjuk egy húzós héten mi, akik itt lakunk, pont lesz.runk.

Egyébként akkor jönnek, amikor akarnak, nem kell engedély, mindenkit szívesen látunk.

2021. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
Közelben laknak, de eleve nem jönnek át. Csak a családi alkalmakra, születésnapok, ünnepek, ennyi. Akkor előtte meghívatják magukat, hogy ne náluk legyen a ramazuri.
2021. aug. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!