Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hozzátok beeshetnek csak úgy...

Hozzátok beeshetnek csak úgy bármikor a nagyszülők, vagy előre kell szólniuk, ha mennek? Ha igen, mennyivel?

Figyelt kérdés

#nagyszülő bejelentkezés
2021. aug. 1. 01:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell nekik, de szólnak maguktól. Ha meg nem alkalmas, akkor azt elfogadják. Nincs ebből probléma.
2021. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Max telefonálnak elötte nap, hogy otthon leszünk-e.
2021. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Apám nem szól, pedig sokszor elmomndtam, hogy hívjon! 😡

Rendszeresen akkor jön, mikor nekünk a legalkalmatlanabb, de abból sem tanul ha éppen nem vagyunk otthon

2021. aug. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Ha élnének, akkor nagyon örülnék neki, ha mindig jönnének, és én is mennék. Nem kéne szólniuk.
2021. aug. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Hozzánk sosem toppantak be csak úgy, ha jöttek, akkor ha más nem, indulás előtt felhívtak.
2021. aug. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem szólnak, így sokszor feleslegesen kocsikàznak....

Olyankor hívnak hogy “nem vagytok otthon?” Mikor már észlelik, hogy kapu, ajtó, minden zàrva....

Nem lenne egyszerűbb előtte szólni?? De hàt ez van...

2021. aug. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Legkésőbb előző este szoktak szólni, hogy jönnek, mert vannak napok, mikor kirándulunk és hiába állnának a kapuban másfél óra vezetés után. A másik oldali nagyszülőknek azt mondom mindig, hogy bármikor nyitva az ajtónk, előre szoktam üzenni a terveinkről, de így sem jönnek. Nagyon más a viselkedésük, de nekem mindegy is, én egyformán megírom nekik, ha például vasárnap elmegyünk ,de ugyanolyan eséllyel jöhetnek mindig.
2021. aug. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem látogatnak meg soha, de ha meg is tennék előrejelzés nélkül nem jutnának be.
2021. aug. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Bármikor jöhetnek, de szoktak szólni, mert már nem fiatalok, a felesleges mászkálás nem fér bele nekik, ha nem vagyunk otthon.
2021. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

60 km-re lakunk és soha nem megyünk magunktól, csak ha ők hívnak.

Ez általában 2 hetente fordul elő.

Eszembe nem jutna SENKIRE, még a gyerekeimre sem hívás nélkül rárontani.

Ők viszont akkor jönnek, amikor akarnak. Ha éppen boltban vagy itt-ott vagyunk, van kulcsuk, aztán hamarosan előkerülünk. Ettől függetlenül ők is mindig szólnak előre.

2021. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!