Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék hozzánk akarnak...

Anyósomék hozzánk akarnak költözni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég született gyerekünk és házat akarunk venni, de anyosomek eldöntötték, hogy velünk költöznek. Nem betegek.

Anyósomat kérdeztem, hogy mi lesz az ő lakasukkal,hiszosr újították fel és azt mondta, hogy eladják. Mondtam viccesen, hogy inkább ne adja el soha nem lehet tudni... Ő erre azt mondta, hogy na azt nem! Előbb lesz neked innen coki, mint nekünk!

Hogy értessem meg a feleségemmel, hogy ezt nem akarom. Nem akarom megbántani sem.

34/F


2021. szept. 6. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
98%
Megmondod, nem fértek és pont.
2021. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
98%

Hát így ez egy elég bicskanyitogató sztori, mindenesetre beszéld meg a feleségeddel, hogy ez így nem oké. Ő mit mondott erre?

Nem megbántani kell a feleséged, hanem elmondani neki, hogy ez a hármótok élete, és a te beleegyezésed nélkül nem lesz plusz 2 ember a háztartásban.

2021. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
98%
Az asszonnyal megérteted, hogy ha fontos a házasságotok, akkor ebben ne gondolkodjon, ez csak felesleges feszültséget teremt. Megmondjátok, hogy nagyon kedves gondolat, de nem szeretnétek összeköltözni.
2021. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem érti meg a feleséged, akkor egy hülye.

Most lépjél le mert később rosszabb lesz.

2021. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy normális nőt, aki veled akar élni és nem a szüleivel.
2021. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
85%
5ösnek igaza van
2021. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
98%
Egy ilyen ledegradáló mondat után én semmilyen körülmények között nem szeretnék összeköltözni az anyósommal. Ez az elszólása egyértelműen arra utal, hogy nem tisztel Téged, és nem Te leszel a saját otthonodban biztonságban, hanem Ő?
2021. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:

Anyósom erőszakoskodik

Nem értem miért akar odakoltozni?

Mondtam a feleségemnek is, hogy ez nem lesz jó, és hogy azt mondta az anyja, hogy nekem a saját házambol hamarabb lesz coki, mint nekik! Erre csak annyit mondott, hogy az anyja csak viccelt. Pedig nagyon is komolyan mondta.

Pedig a feleségem is ismeri az anyját és vissza is szól neki. Most a baba miatt akarja, hogy segítsen.

Pedig a fiúnkat 5 percre nem lehet vele hagyni, mert ordít. Szerintem a gyerek is érzi, hogy nem jó ember

2021. szept. 6. 20:41
 9/92 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű, az asztalra kell csapni, és kijelenteni (nem mondani), hogy NEM!

Ennyi.

2021. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
76%

5ösnek nincs igaza. Aki arra buzdítja, hogy keressen egyből másik nőt annak elmerülte a figyelmét, hogy most született gyerekük, ill. sehol nem írta, hogy ne szeretné a nőt. Miért is hagyja el? Anyós miatt? Viccesek vagytok, sok egoista.

Kérdező, beszéd meg a feleségeddel, hogy nem akarod, hogy veletek lakjanak. Ez a te házad is, ha nem akarsz velük együtt lakni akkor nem kell. Ha normális a kapcsolatotok akkor meg fogja érteni a feleséged is.

2021. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!