Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ritkán látogatok,ezzel azt...

Ritkán látogatok,ezzel azt fejezem ki,hogy nem érdekelnek? Miért jelentené azt?

Figyelt kérdés
Terhelő nagyon,így ritkán tartok párommal szüleihez,amit nehezményeztek a szülei is és párom is. Volt hogy azt kérdezték tőle együtt vagyunk e,olyan rég nem mentem. Amikor mentem közölték hogy nah megtisztelem őket!?

2021. szept. 20. 00:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen, azt fejezed ki. De miért megterhelő? Ha normális okod van akkor el tudod mondani nekik is, meg lehet beszélni, ha meg olyan amit nem tartasz korrektnek,. és ezért nem tudod elmondani akkor valószínűleg te vagy aki tiszteletlen
2021. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
86%
Mi mást jelentene? Ha a párod sem érti, akkor nyilván nem arról van szó, hogy elfoglalt vagy.
2021. szept. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Önző is vagyok de beismerem. Ha a lelki békémbe kerül valami azt nem csinálom. Tudom munka/tanulás/házimunka az kötelező mert nem akarok meghalni. De bármi más ha a lelki békémbe kerül nem csinálom. Annyi tisztelet van bennem hogy mikor már iszonyú feltűnő hogy nem megyek,elkísérem!
2021. szept. 20. 01:16
 4/55 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nem csak nem érdekelnek, hanem nem szereted őket? Ha ez a lelki békédbe kerül, akkor még csak a legjobbat feltételezik, és ennél nagyobb a baj. Legalább magaddal lehetnél őszinte!
2021. szept. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Attól még szeretem ám őket! De nincs kedvem menni.
2021. szept. 20. 01:37
 6/55 anonim ***** válasza:
86%
Legalább magadnak ne hazudj...
2021. szept. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
86%
Ha szereted őket akkor nem akarod, hogy rosszul érezzék magukat, és teszel is ellene. Mert ügye ha szeretünk valakit akkor igyekszünk nem megbántani, és ha ennek fennáll az esélye akkor tenni ellene... Márpedig ha rosszul érzik magukat emiatt és annyi sincs benned, hogy gyakrabban menj, akkor nem szereted őket. Nem napi szintű látogatás lenne, nem hiszem el, hogy ennyit ne bírnál megtenni értük ha szereted őket. Barátaid nincsenek? Gondolom őket se hanyagolod csak mert nincs kedved... Pároddal mielőtt összeköltöztetek nem találkoztál, vagy mi? Mert nincs kedved és a lelki békédbe kerül? Ha valakit szeretsz akkor nincs olyan, hogy folyamatosan nincs kedved látni.
2021. szept. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Persze hogy találkoztunk mielőtt összeköltöztünk. Leginkább nálunk.
2021. szept. 20. 02:45
 9/55 anonim ***** válasza:
47%
Nem érted miért mondtam? Ha szeretsz valakit akkor az fontosabb, mitn, hogy egy lusta dög vagy. Ha nem akkor nem szereted őket.
2021. szept. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg lusta voltam. De amikor elkísérem nagyon kireszelem magam jó nő formát hozok és jó témákkal is készülök, akkor szórakoztató a társaságom és kedveskedek! Utána viszont kell 1 fejfájáscsillapító mert nagyon erősen megfájdul a fejem utána. Emiatt nem megyek gyakran. Fárasztóak páromnak is :(
2021. szept. 20. 02:52
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!