Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetek, ha igénytelen az...

Mit tehetek, ha igénytelen az anyósom?

Figyelt kérdés
4/5 napok után rá kell szólni, hogy tévedjen be a fürdőszobába, ruháját ritkán cseréli, 2 év alatt egyetlen egyszer nem láttam fogat mosni, nem takarít, gyakorlatilag mindent én csinálok. Nem akarom, hogy napi háromszor fürödjön, mint én, hisz tudom, hogy én a másik véglet vagyok, de olyan nagy kérés lenne, hogy menjen el naponta/2 naponta, meg néha legalább az ő szobájában használja a porszívót?

2021. szept. 26. 16:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Ha nem tetszik, küldd el a lakásodból.
2021. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Vagy ne élj az anyós nyakán.
2021. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell nála lakni, ilyen egyszerű! Nincs jogod beleszólni az életébe!
2021. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Rakd ki a házadból
2021. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem élsz vele egy lakásban!
2021. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát kérdező, nem oké amit anyósod csinál, de lehet hogy be se jut a fürdőbe ha te naponta háromszor is fürdesz.. Az is beteges amit te csinálsz.
2021. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, az enyém is. De 74 éves, örül, ha heti egyszer képes bemászni a kádba, majd kijönni belőle 4 csigolyatörés után, olyan csontritkulással, ami neki van. A porszívót bekapcsolni sem tud lehajolni. Majd ha te is így leszel, gyere vissza.
2021. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Hát én életem során csak a gyerekemet láttam csak fogat mosni, őt is csak akkor, amikor még kicsi volt ahhoz, hogy egyedul önállóan megoldja magának. Miért kellene látnom bárkit is fogmosás közben ?

Fürödni meg az én anyósom pl hetente szokott, mellette naponta szépen megmosakszik.

A ruháját ritkán cseréli kerdesre rám nyilván azt mondanád, sosem cserélek ruhát, ugyanis mindig fekete póló és farmer van rajtam. Mindkettőből van pár darab, mindig tiszta van rajtam, max nem látod, hoyg másik.

Ha nem tetszik amit Anyós csinál, nem kell vele együtt élni.

2021. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%

Jó lenne, ha tudnánk, hogy kinek a háza, milyen feltételek mellett laktok együtt.

Ha azért fürdik ritkán, mert nem tud bemászni a kádba, akkor viszont jó lenne kialakítani vagy egy zuhanyzót, vagy egy kádajtót + kapaszkodót. De a leírtak alapján sanszos, hogy simán lusta és igénytelen. Mondjuk emögött állhat depresszió is, esetleg lehet, hogy jó lenne orvoshoz vinni.

Nem tudom, milyen a viszonyotok, mindenesetre attól függően virágnyelven vagy éppen erőteljesebben emlékeztesd naponta a higiéniás teendőkre, amíg legalább pár dolgot meg nem szok. Estleg a porszívózásban, mosásban lehet neki segíteni, ha öregség, betegség miatt nem megy neki.

2021. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%

"hogy napi háromszor fürödjön, mint én"

"gyakorlatilag mindent én csinálok"


Szóval valószínűleg valami unatkozó eltartott vagy, aki az ő nyakán él. Szerintem nagyobb bűn élősködőnek lenni felnőtt ember létedre, mint igénytelennek, de te tudod.

2021. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!