Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hát ezt jól megcsináltam.... ...

Hát ezt jól megcsináltam.... Mit mondjak, ha megkérdezi az okát? Mit csináljak? Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Letöröltem az ismerőseim közül tegnap a párom édesanyját egy hülyeség miatt.

Azóta ezt nagyon megbántam....

Az anyukája még nem vette észre, hogy töröltem.

Várjam meg míg észreveszi, és szóváteszi, vagy jelöljem meg csak úgy ismerősnek újból?

Vagy esetleg közöljem már most mielőtt észrevenné, hogy letöröltem?


Tudom, hogy gyerekes dolog volt, de nem ítélkezést várok, hanem tanácsokat/ötleteket!


2021. nov. 27. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha észreveszi, azt mondod, nem tudod. Vedd lazán, jelöld be újra, gond letudva. Tud a facebook "vicces" dolgokat művelni... nem töröltem a padtársamat, ő se engem, mégis egyik napról a másik eltűnt az ismerőseim közül, aztán amikor ő észrevette, megkérdezte, miért töröltem, mire én mondom neki, azt hittem ő törölt.
2021. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Jelöld be még egyszer.
2021. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát, itt mindenki azt fogja mondani, hogy jobb az őszinteség, bla-bla, de ha nem akarsz kínos magyarázkodásokba, felesleges sértődésekbe gabalyodni, akkor jelöld be újra, és csak annyit mondj, hogy egy véletlen kattintással kitörölted, ezért jelölted be újra. Ha komoly konfliktus volt köztetek, azt persze meg kell beszélni, de ha csak egy buta félreértés, akkor kár magyarázkodással túlkomplikálni.
2021. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért haragudtál meg az anyósodra?Nem mindegy, hogy gyerekes dolog vagy komolyan megsértett.Ha megsértett komolyan,akkor sajnos el kell mondanod neki,hogy hirtelen hragodban letörölted.Legközelebb talán vigyázni fog,hogy mit mond vagy mit tesz.
2021. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha észreveszi, mondd, hogy nem törölted, és jelöld be újra.
2021. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Jelöld be újra aztán meglátod mit reagál. Lehet semmit, visszajelöl és ennyi.


Nekem van/volt egy ismerösm észre se vettem, hogy kitörölt vagy lehet facebook hiba csak hogy bejelölt. Nézem de hát ismerösöm, visszajelöltem aztán ennyi.

Azóta se kérdeztem mi volt ez.

2021. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezekre az oldalakra mindig rá lehet fogni, hogy a tudtod nélkül cselekszenek :) nem is mindig alaptalanul.
2021. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Várd meg míg szól vagy észre veszi .
2021. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Azt hittem, tényleg valami problémád van...
2021. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz vele, haggyad is törölve. Jó az úgy.
2021. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!