Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy hengerfejem, ami...

Van egy hengerfejem, ami megmaradt, de nemtudom van-e értelme elvinni gépműhelybe, mert eladnám készen, gondoltam megkérdezem előbb itt, hogy érdemes e megcsinaltatni?

Figyelt kérdés

Elég gyászos kinézetre, sajnos elnyomta a vizet egy cső és adott neki, de azt néztem, hogy van egy ilyen bemarás amiről azt tudom, hogy elvileg addig lehet felköszörülni, ha attól nem vastagabb a repedés, akkor nagy eséllyel javítható, nem?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. febr. 7. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném meg, de megse csináltatnám.

Mert mi van ha át van teljesen repedve.

Meg ebbe valami bele esett és össze verte teljesen.

2021. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De azt azért észrevenném, hogyha turbo lapát szakadt volna le, nem?

Mert jól megy, menetdinamikajara nincs probléma, lehetséges lenne hogy előttem szakadt be valami, és én még majdnem egy évet így jártam vele?

2021. febr. 7. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ingyen lenne, tehát a hengerfej és a gépműhely munkadíja is, akkor sem biztos, hogy megpróbálnék vele bármit is, mert már az időt is kár pazarolni rá.
2021. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvinni megmutatni egy rendes hengerfejesnek még nem kerül semmibe, csak az útiköltségbe.
2021. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A 6. linken egyértelműen látszik hogy belevert valami, olyan mintha hidegvágóval össze verné az ember.
2021. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

" De azt azért észrevenném, hogyha turbo lapát szakadt volna le, nem? "

Nem irtam turbó lapátot.

2021. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze nem kerül semmibe, csak akihez vinném az kicsit messze van, és látszólag meg is kaptam a választ hogy nem érdemes. Valóban nem mondtál turbo lapátot, de mi más tudna beszakadni?
2021. febr. 7. 11:02
 8/13 A kérdező kommentje:
De létéhezhet, hogy mikor én megvettem akkor már meg volt az összeverődés? Jo egy éve van meg, 30ezret tettem bele, szóval észrevételem nélkül ilyen történhetett, vagy inkább feltételezzük azt, hogy már mikor eladták, akkor sem volt valami rendben?
2021. febr. 7. 11:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Az szelep szakadástól lett olyan.
2021. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na tehát akkor én már így vettem ezek szerint, mivel nekem nem szakadt le
2021. febr. 7. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!