Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vajon miért ilyen?

Vajon miért ilyen?

Figyelt kérdés

Anyósom ( elnézést leendő anyósom, csak ugye úgy rövidebb) úgy 2 hónapja feltűnően kedves velem.

Mi nem voltunk jóban, vagyis inkább ő nem akart elfogadni. Folyamatosan sértegetet, beszólt szinte bármi miatt. Mindenbe is kioktatott. De akkor durvult jobban a helyzet köztünk amikor én és a leendő férjem össze költöztünk. Na onnantól kezdve akárhányszor találkoztunk mindig sértegetett, teljesen mindegy hogy hol voltunk éppen.

És mostanában nem, sőt feltűnően kedves, de azért látom rajta hogy probálja leplezni magát és néha azért előjön az igazi énje. Nekem gyanús hogy eddig utált, most meg így szeretlek, úgy szeretlek.

De nem tudom mire vélni ezt, most vagy észre vette magát vagy pedig rászoltak.

Bár én már nem tudok neki megbocsátani, mivel sokszor nagyon túl lőtt a célon a beszólásaival.

Szerintetek miért ilyen?


2021. dec. 31. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy miért ilyen, azt nem tudom, de az a baj, hogy az első mondatod olyan fölösleges, mint annak a munkája, aki BMW-re indexet szerel... Leírod, hogy anyósod, majd zárójelbe 7 külön szót, hogy miért nem azt írod, hogy leendő anyósod :D nem lett volna egyszerűbb elsőre leendő anyóst írni, és akkor nem kell utána a fölösleges szöveg?
2021. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Minden anyós szemét!!! Te biztosan helikopter vagy.
2021. dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem vársz gyereket?

Az enyém akkor tett 180 fokos fordulatot. Előtte 8 évig soha nem hívott meg magához egy ebédre sem.

2021. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg töle az okát.
2021. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!