Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom azt mondta, hogy ne...

Anyósom azt mondta, hogy ne vigyük oda a gyerekeket, mert féltik a lakást, inkább ők jönnek látogatni, de igazából nem jönnek?! Akkor csak leakart rázni minket?

Figyelt kérdés

Nem rosszak a gyerekek, csak kicsik, 8 hónaposak, apósnak meg mindene a tv és hifi rendszer.

Ez 3 hónapja volt.


2022. jan. 8. 09:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Legalább egyszerűen megoldódott az anyós problémád 😀
2022. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a problémát. Ha látni akarják a gyerekeket, akkor majd mennek.
2022. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
88%
Neked hiányoznk? Ha nem akkor minden rendben. Ők járnak rosszul, hidd el.
2022. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
75%

Nem akart lerázni.

Egyszerűen nincs szükségük arra, hogy a kicsik mindent megfogjanak, elmozdítsanak, játéknak tekintsenek, és valószínűleg se kedvük, se energiájuk nincs őket fegyelmezni, illetve előlük minden, általuk elérhető tárgyat elpakolni.

2022. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Hát arról nem írtál,de gondolom volt ennek előzménye is. Ha előtte végignézted ahogy heti 3* szétbontják a lakását a gyerekeid és nem tettél semmit, akkor nincs min csodálkozni.
2022. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
82%
a 8 hónapos gyerekek azért nem hiszem hogy annyira rombolnának, hogy ne lehetne őket könnyen "leszerelni"..
2022. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
46%
Fel kéne már fogni végre, hogy nem mindenki számára aranyosak a gyerekek. Én be nem engednék a családba egyet sem, hálistennek nem fenyeget ilyen veszély.
2022. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, egy gonddal kevesebb, fogd fel így.
2022. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
56%
Értem én hogy neked a csemetéid a világ csodája, másnak meg nem az: ezt meg neked kéne megérteni.
2022. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Másodjára voltunk náluk, először kisebbek voltak még nem kúsztak. Nem szedtek szét semmit se akkor, se most, csak figyelni kellett.

Nem az zavar, hogy mi nem mehetünk, hanem, hogy a gyerekek sem ismerik a nagyszüleiket így.

2022. jan. 8. 10:53
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!