Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni egy alkoholist...

Mit lehet tenni egy alkoholista apóssal? Nem lehet vele birni

Figyelt kérdés

Ráadásul mivel én vagyok otthon és ő így minden gond rám hárul ebben.

:( sajnos súlyosan iszik, lopkod el dolgokat és eladja , vagy kér kölcsön aztán jönnek ide a kapura ordibálni emiatt. Ha kicsit nem nézek rà akkor csavarog és megy a kocsmába. Nemtudom mit lehetne tenni vele. Nem is az én dolgom pedig persze segítek de nem mindent én oldjak már meg.



2022. jan. 10. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmit. Miért éltek vele?
2022. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok vele, főleg ha ilyen? xD Hihetetlen számomra ez amúgy... én anyósom meg kefél másokkal, az apósom meg papucs, iszik, nem tudjuk mire vesz fel hitelt. Érdekel? Naná, hogy telibefosom az egészet.
2022. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
A férjed mit mond?
2022. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%
Szarnék rá nagy ívből, felőlem halálra ihatná magát, vagy verjék össze a tartozások miatt.
2022. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

Azért mert nélkülünk nem tudna megélni, fenntartani a házat. Plusz azért nekünk sem kell albérletet fizetni egy idegennek.

Párom nem tud mit tenni ő napközben nincs itthon mert dolgozik. Ha itthon van megregulázza akkor kicsit meghunyaszkodik de csak rám marad a többi nap.

2022. jan. 10. 21:14
 6/72 anonim ***** válasza:
94%

Megregulazza? Most értem én hogy meg kell regulazni, de azért elég szánalmas lehet neki is az élete, hogy a saját gyereke regulazza meg. Nem sajnálom de hát elégge elcseszhette az életét ha itt tartok.

Nem tudsz vele mit tenni. Albérletbe pénzt kell fizetni itt meg ez a fizetség.

2022. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
85%
Válj el
2022. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor tűrnöd kell ha nem akartok bérleti díjat fizetni másnak. Valamit valamiért....
2022. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
79%

Területileg illetékes ideggondozó, addiktológiai rendelés.

Kap 3 féle gyógyszert (Tiapridal, xanax és B vitamin) emellett nem ihat, mert ha rossz fizikai állapotban, akkor jó eséllyel felfordul, enyhébb esetben kegyetlenül rosszul lesz. Ezek az elvonási tüneteket is enyhítik.

Ha ez nem sikerül, akkor addiktológia, beutalják a pszichiátriára 2 hét méregtelenítésre, utána alkoholelvonó kúra Nágocson a Reménység Rehabilitációs házban.

Már amennyiben komolyan gondoljátok.

2022. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

6. Akkor úgyis írhattam volna rászól. Én azért mégsem úgy szólhatok rá.

Nem kell sajnálni mi segítenénk neki, én is , de őt az ital érdekli , mocskos dolgokat tesz takaríthat ok utána és még vágjak jó képet?! Nem gond ha valaki beteg és hàny de ha részeges és azért hàny az tudod más dolog.


8 Ha nem segítünk be akkor ezt a házat tuti elkótyavetyélné ami elég nagy luxus lenne. Párom sem szeretné azt ,bele is halna. De úgy nekünk sem menne, hogy albérletet fizetünk plusz ide is fizetünk-segítünk.

2022. jan. 10. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!