Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg bennem van a hiba?...

Tényleg bennem van a hiba? Anyós szerint igen...

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éves kisfiam van.

Próbálom röviden megfogalmazni, és szeretném a véleményeiteket meghallgatni

Sajnos nincs kivel ezt megtudjam beszélni és vajon tényleg bennem van e a hiba

Szóval azt tudni kell hogy mikor terhes voltam volt egy iszonyatosan nagy vitank parommal, aztán nemcsak vele de apóssal nagyon összevesztem... anyós is beleszólt de vele nem vesztem nagyon össze

Aztán visszaköltözten páromhoz

Anyóssal és apóssal egy udvarba lakunk tehat kb 20méter van köztünk

Mikor megszületett a kisfiam hetente egyszer átjöttek megnézni

Ez tartott 4 hónapig

Néha napján ha apósómra rájön akkor hátra jön pár percre megnézni az unokáját

Anyósómmal kint az udvaron szoktam összefutni mikor cigizik

De Ő soha nem kérdez a gyerekről nagyon semmit

Így élünk tehát már egy jó ideje

Apósómnak mai napig nem tudtam megbocsájtani de azért gyerek miatt beszélünk pár szót

Anyóssal teljesen normalis a kapcsolat

Na ma tartottuk a kisfiam első szülinapját, és mikor elmentek páromnak SÍRT hogy őt nem ismeri meg a gyerek és hogy Ő nem lathatja...

Soha nem tiltottam én ilyet!!

És h miért nincs bennem annyi h meglepem őt és előre viszem neki h tudjon vele foglalkozni...

Arra van fogva hogy azért nem jön hátra mert nem tudja a napirendünket

Én úgy gondoltam eddig hogy vagyunk olyan viszonyba ha akarja látni mondjuk ír hogy jönne nem e zavar

De mindneki szerint nekem kéne neki vinni....és felkeresnem őt

Egy év után nekiáll ezen vitázni vagyis páromnak mondta és nyilván ő is nekem esett...

Ugye ma párom megkérdezte tőle hogy van e baja velem rögtön ez volt a válasz, hogy ő mindig ezért sír hogy nem láthatja

Szerintetek ez normális?

Sikerült párommal jól összeveszni

Megmondtam neki is soha nem zartam az ajtót vagy tiltottam innét ki bárkit is..

Nem értem egyszerűen ez most mi enki


2022. jan. 13. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
85%
Csak a szokásos anyós féltékenység, és mellé próbálja a felelősséget hárítani, hogy ő a szenvedő fél.
2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért de olyan gyorsan írtam, felzaklatott ez most nagyon
2022. jan. 13. 21:52
 3/84 anonim ***** válasza:
96%
Azt megkérdezhetem, hogy mi volt a veszekedés tárgya, amit említettél?Lehet van köze a mostani dolgokhoz.Utána írok véleményt.
2022. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem családilag üljetek össze négyen és tegyétek tisztába a dolgokat!

Te nem hívod őket és nem mész, ők nem hívnak és nem jönnek, ...és ez láthatóan senkinek nem jó! A régi sérelmeket nem kell firtatni, de az ebből bekövetkezett félreértéseket jó lenne rendbe tenni és tiszta lappal kezdeni, mint egy normális család. Elsősorban a gyerek érdekében!

2022. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
84%
Nem jó dolog anyósékkal lakni... Még így sem... Párod miért nem áll ki melletted??
2022. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:

Szerettem volna külön menni, nekem rettenetesen sok ahogy Ők élnek

Após iszik folyamatosan, piszkálja párom hogy menjen vele ide oda

Tehát nyugalmat akartam ahol csak 3an vagyunk

És ez hogy mit képzelek én magamról h nekem itt miért nem jó....

2022. jan. 13. 21:59
 7/84 A kérdező kommentje:

4!

Nem hozhatom fel a múltat, tudják h ez bánt mégse beszélhetek róla

Azt mondták el kell felejteni

2022. jan. 13. 22:01
 8/84 anonim ***** válasza:
87%
6 Én ezt megértem, jogos is az erre való igényed.De akkor ne csodálkozz, hogy nem megy le hozzás anyósod.Csak jó anyós akar lenni és meghagyni a saját élettered a lehetőségekhez mérten.Szerintem úgy van vele, hogy nem örülnél neki, ha odamenne, nem akarja hogy az legyen belőle, hogy "a nyakatokra jár".Maximum hibás annyiban vagy, hogy ezek tudatában mikor megszületett a gyerek mondhattad volna anyósodnak, hogy jöjjön be hozzátok unokázni mikor szeretne.
2022. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:

Igazából engem nem zavar hogy nem jönnek

Teljesen jól megvagyok nélkülük 😅

2022. jan. 13. 22:04
 10/84 anonim ***** válasza:
78%
9 Tehát akkor jól érzi anyósod, hogy ha menne, akkor meg az lenne a bajod.Te meg direkt nem viszed a gyereket, mert ha akar, akkor majd jön.Csak tudod, hogy úgysem fog menni, mivel szándékosan úgy viselkedsz, hogy ne is akarjon.Így már azt mondom, te félig vagy hibás a történtekben.
2022. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!