Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy esne nektek ha az anyósot...

Hogy esne nektek ha az anyósotok direkt becsípne szakítana a szobanövényetekbe? Gondolom azért hogy ne legyen szép..

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok :(

Nincs bent háziállat. Tegnap volt itt és két növény láthatóan meg lett roncsolva. Biztosan ő volt.

Rosszindulatú de nem adtam rá okot.

Párom szerint hagyjam rá, majd veszünk másikat.


2022. febr. 21. 17:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem egy túl elegáns és kapcsolatépítő gesztus az igaz, de te se legyél emiatt letört, annyit nem ér az egész, így csak eléri amit akart
2022. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is Hagyd rá és vegyetek másikat és a pároddal egyetértésben a megrongált növényt kapja legközelebb ajándékba szépen becsomagolva!
2022. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
4%

Eszembe nem jutna hogy anyám szándékosan ilyesmit csinalna, inkább arra gondolnék, le akarta törölni a leveleket és véletlenül megsertette.

Miert utálod ennyire anyad és ha már ennyire utálod, miért engeded be magadhoz?

2022. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Engem is bosszantana, főleg az a része, hogy a tudtod nélkül hozzányúl a ti dolgaitokhoz, amihez semmi köze. Ha rosszindulatból teszi, akkor pláne. Ha nem erről van szó, csak szerinte jót tesz a növénynek a "metszés" vagy ilyesmi, akkor se csinálja a hátad mögött. Maga a növény annyira nem érdekelne, a macskám mellett már elegedtem, hogy szép növényeink legyenek. Ti meg tudtok venni másikat meg idővel ez is helyrejön, szóval itt nem is ez a lényeg, hanem az anyós viselkedése. Én nem veszekednék miatta, de megemlíteném neki, hogy máskor legyen szíves és ne nyúljon hozzá.
2022. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
3 Nem az anyja, az anyósa.
2022. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
5%

5!


Oh, igen, rosszul olvastam. Ettől függetlenül a kérdés ugyanaz.

2022. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%

Hát én beszólnék neki. A növényeimet, akiket én gondozok, baszkurálja?


Aki a virágot szereti... aki meg nem, az rossz ember. Ez valami ritka undorító személy lehet.

2022. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Neki adnám ajándékba!

Aztán vennék egy újat.😁

2022. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehetne, hogy mondjuk megkérdezed tőle, hogy mi történt? Tegyél már fel fotót, életemben nem hallottam még szándékos növényroncsolásról!
2022. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
21%

Valószíüleg véletlen történhetett valami.

Másrészt ha ott volt, hogy nem vetted észre, ha valamit csinált?

Ezek szerint ugyanis nem láttad, csak feltételezed, ami nem jelent semmit

2022. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!