Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom édesanyja nem képes...

Párom édesanyja nem képes felfogni, hogy vegetáriánus vagyok és folyamatosan hússal traktál. Mivel állítsam le, ha a szép szó nem használ?

Figyelt kérdés

Muszáj hetente egyszer meglátogatnunk, mert különben megsértődik, de soha nem képes olyat főzni, amit én is meg tudnék enni. A párom ezt szóvá is tette már többször, hogy legalább a levest csinálná olyanra hogy én is meg tudjam enni, meg egy rántott sajtot kisütni sem olyan hű de nagy mutatvány, erre is húzta a száját hogy amiben nincs hús, az nem étel, és nem fog ilyen szégyenteljes dolgot kiadni a keze közül...


Hab a tortán, hogy múltkor közölte, hogy biztos azért nincs még unokája, mert aki ilyen sovány, mint én, abban nem fér el egy gyerek. 20 éves vagyok, még 2 évem van hátra az egyetemből, szeretnénk babát egyszerre miután elvégeztem, de talán nem várandósan kellene államvizsgáznom.


Kérlek, segítsetek, már most görcsben áll a gyomrom a szokásos vasárnapi "ebéd" miatt.


2015. máj. 9. 13:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Hát ne menj el. Ha megsértődik az ő baja. Nehogy már egy ijed idióta miatt idegeskedj fölöslegesen.
2015. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Vagy nem mégy el hetente - eleve milyen dolog, hogy minde héten el kell menni, vagy viszel amgaddal valami kaját, ami megfelel neked is.
2015. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Vinnék magamnak egy szendvicset vagy salit és elfogyasztanám. Bárhányszor megkérdez, mindig csak annyit válaszolnék Buddha nyugalommal: Köszönöm, de nem eszek húst.

Felesleges belemenni bármilyen vitába mert csak olaj a tűzre. Ha látja,h nem tud felidegesíteni és abszolút nem érdekel,h mit mond, akkor majd abbahagyja.

2015. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy meg kellene viccelni, pl. viszel magaddal vegetáriánus kaját és ebédnél előveszed azzal, hogy te is szeretnél jóllakni :)
2015. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Vigyél magaddal kaját, egyszerű. Szépen kicsomagolod a szelet rántott sajtot a répaköreteddel és nekiállsz azt megenni. Sértődjön vérig a büdös banyája, ha ilyen. Én sem főzök mindig vegetáriánus kaját a vega gyerekemnek, de nem sértődök meg ha ő főzni akar magának vagy hoz vagy rendel. És nehogy már ezen görcsölj, de azért éhen se halj miattuk, ezért mindig vigyél magaddal valami ehetőt. Én pl. azért nem ettem anyósom főztjét, mert mindig kutyaszőr volt benne. Inkább vittem magammal pár bountyt, kekszet és azt ettem.
2015. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez egész jó ötlet, kíváncsi leszek a reakcióra :)


Az elején még viccesnek is tartottam egy ideig, volt, mikor megkínált rántott hússal, mondtam köszönöm nem eszem húst, mondta jó akkor itt van ez aranyom, ez csak sült csirke :)


Após már nem él, egyedül van, hétközben párom nőv

2015. máj. 9. 13:22
 7/29 A kérdező kommentje:
*nővéréék mennek, hétvégén pedig mi.
2015. máj. 9. 13:23
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Én is vinnék valami finom szendvicset vagy ételt és elfogyasztanám az orra előtt.


Egyébként a történethez annyit tennék hozzá, hogy a "párod" is egy igazi intoleráns bunkó, ha nem képes a saját anyjával az érdekedben beszélni, illetve annak ellenére, hogy tudja ez neked mennyire rosszul esik, erőlteti ezeket a látogatásokat. Egy normális, törődő partner már rég felajánlotta volna, hogy akkor egyedül megy, ne kelljen neked aggódnod olyasmiért, amiről nem tehetsz.

2015. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

5-ös: egy jó ízlésű vega nem rántott sajtot eszik répával :)


Kérdező: ne provokáld és sértegesd, azzal csak annyit bizonyítasz be, hogy t emekkora bunkó vagy. Utasítsd vissza az ételt, udvariasan és kész. A dolgait pedig engedd el a füled mellett.


Nem kell mindenféle pitiáner, közönséges játszmába belemenni.

2015. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a vitt étel elfogyasztása az asztal mellett olaj lenne a tűzre, ezért inkább edd meg az autóban/buszon amikor mentek vagy utána, de ha egész nap ott vagytok, akkor előtte. :D Aztán idővel csak fel fogja fogni a banyája. Amikor a bátyám poénból (talán már részeg is volt) azt mondta a mamámnak, hogy a haverja nem eszik cukrosat, mert cukorbeteg akkor a mamám vett neki diabetikus kekszet, mert az összes sütiben volt cukor és ideje, ereje sem volt már nekiállni sütni. :D Szóval a korra ne fogja senki, mert értelmes ember fel tudná fogni a dolgot. :D
2015. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!