Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez rosszul esne apóstól?

Ez rosszul esne apóstól?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk házasok párommal, de abszolút a levegőben van már ez a téma. Az apja folyamatosan azokat a témákat ecseteli, hogy a házasság mekkora baromság úgyis megbánjuk, minek akarok a fia mellett maradni, okosabb dolog lenne egyedül lenni, merthogy majd úgyis megesszük egymás életét. Jelzem az ő segge ki van nyalva, semmit nem kell csináljon, nem, hogy sajnálni kellene szerencsétlent.

A masik "kedvenc" témám amikor azt magyarázza, hogy gyermeket csinálni hiba. Szóba jött, hogy majd a mi gyerekeink párommal stb, hányat szeretnénk ilyenek. Erre megfordul, kimegy a szobából, de azért még odalöki, hogy "jaj, addig már csak meghalok valahogy...".

Az ő baja, ha utál élni, de azért kicsit erősnek gondolom ezt a saját gyereke előtt kijelenteni a jövendőbeli unokáival kapcsolatban. Nekem is rosszul esett, de sokkal rosszabb érzés volt az, hogy ezt a saját fia előtt mondta.



2022. ápr. 28. 12:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, amíg nem vagyunk házasok nem az apósom, de egyszerűbb volt így megírni a kérdést. :)
2022. ápr. 28. 12:49
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell vele találkozni. Problem solved.
2022. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, az jó lenne. Akkor meg jönne a kérdéseivel a fiához, hogy na már sosem megy haza?

Borzalmas...

2022. ápr. 28. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van kinyalva a s_gge, így is biztosan nagyon boldogtalan, megkeseredett. Gondolom, a házasságban látja a boldogtalansága okát. Lehet, hogy nem szerelemből házasodtak, hanem vmilyen kényszer vagy elvárás miatt.

Nem örülnék neki, ha ilyeneket mondana, de nem is érdekelne annyira. Így, hogy nem konkrétan veled van baja, hanem úgy általában mindennel.

2022. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én apósom detto ugyanez. Asszem karácsonykor találkoztunk utoljára.

Mondjuk ő lemondott anno a fiáról, kiment külföldre, le se sz.rta hogy mi van a gyerekével... Csak mostmár elfogyott a pénze és emiatt próbálna jópofizni...:)

2022. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Fogalmam nincs, mért tűnt el az a válaszom, ami egész biztosan semmilyen szabályt nem sértett, úgyhogy újra leírom: akkor a fia megmondja neki, hogy valóban már sose megy haza, mert elviselhetetlen. És ahhoz tartja magát.
2022. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a fia nem először hallja ezeket tőle.

Az a kérdés, hogy anyós ilyenkor hol van? Ő nem szól rá a férjére? Ő is úgy gondolja, hogy hiba volt a fiát megszülnie?

2022. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyósom ilyen.... teljesen megértem, hogy felcsesz, engem is felcseszne.
2022. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobb barátom ilyen, de .entségére szóljon az ilyeneknek, hogy rettentően boldogtalanok.
2022. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Anyós ilyenkor "hahaha"... S aztán odaszól nekünk, hogy "ó hagyjad, meg se halljad". De nem áll le vele vitatkozni, isten ments
2022. ápr. 28. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!