Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A családom,beleértve a szüleimet is lehordták mindennek a barátnőm(csak nekem mondták nem neki) mert kicsit teltebb és azt mondta anya hogy remélem nem fog megmaradni neked ez a lány.


Mit csináljak ilyenkor?

Meg miért ilyen köcsögök? Oké hogy sosem kaptam tőlük tiszteletet,de azért ne ők éljék már az életem helyettem is. ://



2022. jún. 19. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Kamu. Már volt előbb, csak kicsit másképpen.
2022. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Bevallom én egy báty vagyok, de nem szoktam ilyen nyíltan találni a véleményem.


Nekem pl az öcsém 17 éves a barátnője 14, de nekem abszolút nem szimpatikus a lány. Hogy miért? Nem tudom, egyszerűen nem szimpatikus, se nem szép, se nem közvetlen. De én nem mondom öcsémnek, az ő barátnője, neki kell jó legyen. Együtt maradni úgysem fognak jó eséllyel, mivel két teljesen különböző háttérrel rendelkező egyénről van szó. Öcsém linkebb, lezserebb, tovább tanulás nem lesz neki főiskolán, egyetemen. Ellenben a lány gimnazista és ő 100% menni fog tovább. Én azt érzem öcsémnél, ha addig nem, de ez lesz a szakító ok később. Hogy miért nem hívom fel a figyelmét? Mert az ő élete, most élvezi, és pofára esnie neki is kell, ahogy anno én is estem. Van egy volt osztálytársnője, aranyos, közvetlen csinos csaj, korban is inkább passzolna (1 hónap különbség). Családi háttere kifogástalan a kiscsajnak, anyjával együtt dolgoztam :) jófej, a lány tisztelettudó, közvetlen és értelmes. Szerintem majd később jön rá öcsém, ha már a kiscsaj foglalt lesz, hogy mit is veszít.

2022. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1. Nem kamu sajnos
2022. jún. 19. 22:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem rögtön mondtad, hogy neked kell tetszenie, és nem nekik, és ne legyenek ennyire suttyók!

Holnap beszélgess el anyáddal, hogy nem ezt vártad tőle, és inkább örülnie kellene, hogy boldog vagy.

2022. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2. Hát igen,ez lenne szerintem is a normál,hogy nem szólunk bele a másik életébe. Csak nekem ez nagyon rosszul esett hogy így beszéltek róla..
2022. jún. 19. 22:41
 6/17 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4. Ez lesz,de minél hamarabb ha az anyagiak is engedik,elköltözök jó messzire ettől a családtól. Mindig csak lehúztak,ezért vagyok ennyire félénk és viszahúzódó mert folyamat csak bántottak mindenért is.
2022. jún. 19. 22:43
 8/17 A kérdező kommentje:
6. Ember,azt egy anya írta. Én meg 16 vagyok :/
2022. jún. 19. 22:44
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

2, aztán nehogy meglepődj!


A gimis osztálytársnőm 15 évesen találkozott a pasijával (20), a csaj informatikus lett azóta (apja cégét vette át), a srác asztalos. Csaj 17 éves korában eljegyzés (gyűrűvel), érettségi utáni nyáron esküvő… tekintve, hogy 1996-ban érettségiztünk, ebből szerintem már nem lesz válás 😁

2022. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

8!


Leírtad más szemszögből.

2022. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!