Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Közületek van olyan, akinek...

Közületek van olyan, akinek az anyósa nem örült a fia házasságának, de ott volt az esküvőn?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeltétek? Hogyan viselkedett?

2022. júl. 21. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom. Egyik fia ( 3 van) házasságának sem örült (meg úgy semminek sem a világon).

Én úgy kezeltem, hogy kerültem minél messzebb. Nálam visszafogta magát, mert tudja, hogy ha nagyon felhúz, akkor inkább fél évig felé sem nézünk.

Másik fia házasságát szemforgatva-panaszkodva-kibeszélve ülte végig. Szerencsére nem a menyasszony füle hallatára panaszkodott.

Harmadik fia házasságát már minden pletykával-gonoszsággal próbálta megakadályozni.

Megkeseredett egy nő.

De ez semmi volt ahhoz képest, mikor jöttek az unokák :D

2022. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Nehéz lehetett akkor kezelni. Én is attól tartok majd ott fog duzzogni magának a lagzin a családom előtt.
2022. júl. 21. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy kerek perec megmondta, hogy nem örül az esküvőnknek, próbálta a fiát lebeszélni. Meghívtuk, eljött, semmi balhé nem volt, végig kulturáltan viselkedett, azóta viszont semmi kapcsolat (6 éve), ez van.
2022. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám mesélte, hogy az ő anyósa (az én nagyim), sem annyira örült, hogy nem hagyta naki anyukám, hogy ő rendezze meg helyette az esküvőt. Tehát nem hagyta magát neki. Az esküvőre viszont elment, végig duzzogva ült, elvileg, nem is mosolygott, ennyi, aztán hazament.
2022. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Ott már nagyon nagyon rossz viszonynak kell lenni, ha esüvőre sem emgy el.
2022. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom anyósa. Amennyire szereti a férjemet, annyira rühell engem. Az ő kedvéért eljött, fapofával ülte végig az egészet. A képeken még csak nem is néz a kamerába. A végén adott a férjemnek pénzt, és mondta hogy majd a válást is fizeti. Engem kb levegőnek nézett, nem sok vizet zavart. A férjemnek nagyon rosszul esett, én viszont magasról teszek rá, gyönyörű esküvő volt.
2022. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönne el és kész.


Semmilyen rokon, aki utál engem vagy a páromat. Távol lehet maradni, legalább nekünk sem kerül pénzbe, hogy duzzog a saját hisztije miatt.

2022. júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Anyósom fekete ruhában jött. Ha láttad már az "Anyád napja" című filmet azt rólunk mintázták!

Nem mosolygott egyáltalán, 8kor este lelépett. Még a többi vendég is megjegyezte.

2022. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szaszi98 ***** válasza:
79%

Mi nem tudtunk az anyós miatt összeházasodni, de ez egy hosszú történet nem mennék bele a miértbe. Sose fogadott el.

Hal istennek már alulról számolja az ibolyát, ha visz rá valaki

2022. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Durva dolgokat írtok, egyben szomorú is. Remélem nem lesz vészes és egy mosokyt legalább elereszt.
2022. júl. 23. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!