Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sajnos mi az anyósommal és az...

Sajnos mi az anyósommal és az apósommal lakunk,de nem egy házban,csak egy portán.Mindennap kötözködik velem,mindenbe beleszól, mármint az anyósom,az apósom nem.A férjem ráadásul még igazat is ad neki,mert az anyjáé a ház.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Anyósomé a ház #Férjem igazat ad neki #Anyós és menye problémák #Anyóssal közös porta
2022. aug. 6. 23:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Zzzzz
2022. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

Mi van azok mögött a szavak mögött, hogy "mindenbe beleszól".

Ez lehetetlenség, legfeljebb sok mindenbe beleszól (remélem nem abba szól bele, hogy miért, mit és miért csináltad a wc-n...)

Tanácsolom, hogy ne vedd észre, engedd el a füled mellett és tedd a magad dolgát. Ha mégsem, akkor tedd a férjedet válaszút elé: Te, vagy az anyja, mert elválsz és elköltözöl.

2022. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Muszály maradnom,ez a sorsom,nekem is van hibám
2022. aug. 7. 23:22
 14/22 A kérdező kommentje:
4/13 nem értelek,miért neveztél szótagos kedvencnek?
2022. aug. 7. 23:47
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Milyen jellegű dolgokba szól bele?

Könnyebb úgy tanácsot adni, ha tudja az ember miről van szó.

2022. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Pók Beáta válasza:
76%
Az ilyen kiszolgáltatott helyzet.Nem tudom mit fizettek de ha csak a rezsiteket kézcsók a hárpia mamának.Albérletben is be kell tartani a szabályt és bizony kemény havi fixért!Szóval míg nincs önálló otthonotok addig szájzár van.El kell fogadni kiegyezni a kényelem miatt vagy lekell lépni de ott meg a kiadott lakás tulaja fogja mondani a frankót.Középút nincs.
2022. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem költözünk más nyakára, kiszolgáltatottként.
2022. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy erre rászorulva, kérdező?
2022. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Elválnék.

Nálunk sokáig még a látogatás is abból állt, hogy anyósjelölt engem pocskondiázott, mindenre volt megjegyzése, hogy mit hogy kell, kioktatott, stb. A párom eleinte lapult, hallgatott, majd mikor szóba hoztam elintézte annyival, hogy a mamó nem úgy érti, tehát bármilyen egyértelmű is volt a helyzet, nem állt ki mellettem.

Én úgy oldottam meg, hogy többé nem mentem hozzá, de évekig. Végül a hátam mögött nyomta a dumát, a párom végül rájött, hogy nekem volt igazam.


Nálatok kicsit más a helyzet, úgyhogy vagy a költözés segít vagy ha lelépsz és otthagyod a szülőknek a fiúcskájukat.

2022. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom nem akar innen költözni,ez van.Nekem és a 14 éves fiamnak fele fele arányban van egy házunk,ami albérletbe van kiadva.Oda mehetnénk,ha elküldeném az albérlőket.
2022. aug. 9. 23:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!