Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van ilyen sok utálatos...

Miért van ilyen sok utálatos anyós?

Figyelt kérdés
Az én anyósom szuper és természetesen még nagyon sok másik anyós is szuper, de eszméletlen sok olyan kérdést látni itt, ahol nagy bajok vannak az anyósokkal. Szóval ez ihlette a kérdésem, hogy hogyhogy ilyen sok gonosz és utálatos anyós van, miért van sok ilyen fiús anyuka, akik képtelenek elengedni a fiukat?
2022. szept. 1. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Két dudás egy csárdában... Az apósokkal vajon miért nincs olyan sok baja a férjeknek, elvégre megrontja a kicsi lányukat. Arról van szó, hogy két kontrollmániás nőszemély nem képes feladni, hogy egyikőjük nem irányítja a papucsot/papucsnak nézett férfit, a férfinak meg van annyi esze, hogy nem szól bele a viszályba. Egy férj-após vita során a menyecskék többsége valószínűleg megpróbálna konfliktust kezelni, a férfiak inkább kivonják magukat az ilyenből. Szerintem vicces, ahányszor azt látom, hogy anyám és nagyanyám milyen passzív agresszívak egymással, és egymás háta mögött miket beszélnek, meg az is vicces, amikor az aktuális barátnőm ok nélkül nekifeszül anyámnak, vagy éppen anyám viselkedik anyáskodóbban, mint egyébként szokott, csak mert ott van a csaj. Hülye lennék beleszólni, békéljenek meg maguktól, én meg csinálok popcornt.
2022. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Amit itt olvasol nem mérvadó: egyrészt sok a kamu, másrészt mindenki a maga javára torzítja a sztorit, a saját disznóságait elhallgatja, harmadrést: akinek jó anyósa van, az nem fog itt nyivákolni hogy juj mit csinált az anyós...
2022. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
2-es válaszoló szépen megfogalmazta, amit én is gondolok. :)
2022. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Amióta a minap leírta itt egy anyuka, hogy a kisfia kukiját szokta húzgálni, már mindent értek.
2022. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem alapvetően nincs olyan sok borzasztó anyós, csak a nők nagy része bántásnak veszi fel azt, amit a saját anyjától meg simán elnéz. És ebből lesz az, hogy az anyós gonosz, pedig lehet, hogy ő is csak pont annyit magyaráz, mint a másik szülőpár, de a saját gyereküknek ez nem tűnik fel, hisz inkább az ő nézeteik kötött nőtt fel.



Most mondok egy példát, a szomszéd anyuka ilyem brutál túlféltő, az ő gyereke nem játszhat a füvön, mert ott bogarak vannak, nem ehet darabosat, 23-24 fokban is kabátban hozza ki, satöbbi.


És akkor múltkor elkezdett panaszkodni, hogy az anyós meg merte kérdezni, nem kellene-e egy pulcsi a gyerekre, mikor kint voltak, és hogy az ő anyósa mindig túlfélti a gyereket :D Na és, amit az anyósa csinál, az sosem jó amúgy, bezzeg az ő anyja..


Na most, mivel régóta lakunk egymás mellett, én ismerem mindkét szülőpárt, és szerintem messze az anyósáék a normáliskabbak..

2022. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Ha valaki elhiszi az ilyeneket, mint amit leírtál négyes én is mindent értek...
2022. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
#5 Pont ezt mondtam 1-esként. Szimplán nem bírják elviselni egyesek egy másik nő véleményét. (Amúgy a feminizmust is két dolog ássa alá, az egyik, hogy férfiak vannnak pozíciókban, a másik, hogy még a nők is külön mércével mérik a férfiakat és a nőket, egy közepesen sikeres nő nagyon durván tud fújni egy nagyon sikeres nőre.) A saját anyja szinte már egészségtelenül szent, a hülye férje anyja meg rohadjon már meg. És persze csak az ilyenek panaszkodnak, ezért úgy tűnik, sokan vannak, pedig vannak normális emberek is.
2022. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én mondjuk a saját anyámra sokkal jobban tudok fújni, mint anyósomra. Persze senki se szent, mindenkinek vannak hibái és nyilván én sem értek mindenben egyet anyósommal (mint ahogy senki senkivel nem tud száz százalékig mindenben egyetérteni) de hál istennek jó a kapcsolatunk. Anyámmal is jó a kapcsolatom, de vele sokkal könnyebben összevitázok bármin :D
2022. szept. 1. 15:43
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

És miért van ennyi okoskodó, nagyképű miss pcsa meny?

Fiatal nő vagyok, gyerek még csak tervben, de elájulok, milyen undorítóan beszél (élőben persze a fele kussol és nyalizik) itt némelyik kis szajha a szerelme édesanyjáról. Hihetetlen ez a rosszindulat, ha a férjem így nyilatkozna az anyámról vagy épp én az övéről, biztos lenne belőle egy komoly elbeszélgetés.

Ne merjen semmilyen tanácsot adni, mit tud ő a vén hülye fejével, de azért ingyen bébicsősznek álljon rendelkezésre, lakjunk min. több tucat km-re egymástól, ne telefonáljon már napi 10 percet a férjemmel, mit akarja olyan sokat látni az unokát, hogy mer rászólni, neadjisten rákiabálni, ha nem viselkedik (mert én ugye roppant “alternatív” módon “nevelem”, nehogy sérüljön a kis lelkecskéje), hát én komplett használati utasítást adok hozzá, attól nem térhet el senki stb stb.

Sógornőm is megpróbálta ezt a viselkedést, csak felénk ez nem szokás és nem számított rá, hogy anyukánk alaposan ki fogja osztani 😂

2022. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Ja, biztos is, hogy sok a kamu. Múltkor egy feleség kipanaszkodta magát, aztán rögtön hozzá is szólt, csak elfelejtett fiókot váltani és igazat adott magának. Jól ki is nevették.
2022. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!