Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha a páromat zavarja...

Normális ha a páromat zavarja ha beviszem anyumat melozni?

Figyelt kérdés

Havonta 7napot megy anyu melozni ejszaka,es ilyenkor beszoktam vinni kocsival (20p kb) oda-vissza osszesen

Nagyjabol 21:50kor szoktam vinni..(ilyenkor a parom mar az agyba van) es szova tette hogy neki ez igy nem felel meg hogy o aludna en meg anyut viszem be melozni(anikor meg haza erek felkell az amugyis rossz alvo elettartasam(

Ertem a problemajat.

Ezert nem viszem be anyut mar..bkval megy este

Deilyenkor rossz ,hogy en fekszem az agyba anyu meg varja a buszt.

Termeszetesen felajanlottam neki hogy menjen be a kocsimmal,jogsija van csak evek ota nem vezet(fel).


Mi a velemenyetek?


26/l



2022. szept. 8. 13:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Mikor fekszik a párod? Már alszik, amikor elmennél 21.50-kor? Ha nem alszik még, pont ez a 20 perc számít? Ha már alszik, mi lenne, ha füldugót használna ilyenkor, hogy ne ébredjen fel?

Anyukádnak mennyivel több idő BKV-val menni? Mennyivel veszélyesebb?

Ezeket mind tudni kellene ahhoz, hogy hasznos választ lehessen adni.

2022. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%

Anyád felnőtt, be tud menni.

Én sem díjaznám, ha a párom lefekvésidőben mászkálna. Külön család vagytok.

2022. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
A párod korán kel, és ezért zavarja ez? Vagy nagyon zörögsz pl. a garázskapuval? Vagy csak az a baja, hogy anyáddal is van kapcsolatod, és nem ő az első, második, harmadik,...az életedben?
2022. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Anyuddal éltek egyutt?

Őszintén szólva felnőtt embernek meg kell tudnia oldania egyedül a munkába járást és hazajövetelt önállóan.

2022. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%

Egy hónapban 20-23 munkanap szokott lenni, vagyis a 7 nap az nagyjából a munkanapok egyharmada és a naptári napok kevesebb, mint egynegyede.

Ebből nem illene problémát csinálnia a párodnak, ha valóban indokolt lenne a távolléted.


Ámde nem indokolt!

Egy felnőtt, nem testi/szellemi fogyatékos embertől elvárható, hogy a munkahelyére saját maga menjen el és jöjjön haza. Mint kiderült, azóta is el tud menni anyukád munkába, amióta nem te viszed. Nem igazán értem, miért volt eddig erre rászorulva. Ill. miért nem utasította vissza a te ajánlkozásodat.

Az meg különösen érdekes, hogy jogosítványa is van, autót is rendelkezésére bocsátanál, de ő nem hajlandó vezetni.


Szerintem a párodat igazából az bosszantja, hogy anyukád végtelenül tehetetlen és elfogadja, hogy a másik abszurd mértékig kiszolgálja. Sőt, ha benned rossz érzés van, akkor nyilván sikeresen bűntudatot is keltett benned, amiért nem te viszed munkába.


Nekem az a véleményem, hogyha komolyan párkapcsolatot akarsz, akkor szakadj le anyukádról. Ne engedd, hogy bűntudatot keltsen benned, és fogd fel, hogy egy adott szintig mindenkinek magának kell megszerveznie az életét. Természetesen egy idős, beteg ember segítségre szorulhat pl. az orvoshoz vivésben vagy a napi teendőiben, de itt nem erről van szó.

2022. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Kólauborkával ***** válasza:
64%
Szerintem semmi zavaró nincs benne. Az élettársad vagy nagyon rossz alvó vagy szimplán tahó…
2022. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha van normális közlekedés, akkor én biztos nem vinném mindig.


Viszont a párod meg nagyon háklis. Főleg, hogy csak pár napról van szó. Levegőt vehetsz 21:00 óra után??

2022. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy az én gyerekem 19 éves, diakmunkan péntek esténként 18 órától 2ig dolgozik. Egy másik településre jár át, ezeken a napokon biciklivel jön-megy, mert ilyen későn nincs már busz vissza. 1 órás bicikli út. Ő vállalta, ő oldja meg. Egyedül.
2022. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanakkor van egy másik szempont is.

A kérdező nem írta, de most fölmerült bennem: együtt laknak mind a hárman? Az anya lakásába odaköltözhetett a lánya párja és ott élnek?

Mert ez viszont egy elég jelentős szívesség a fiatalok felé, hogy együtt élhetnek, de albérletet nem kell fizetniük. Egy ilyen helyzetben érthető, ha a lány úgy gondolja, hogy örömmel viszonozza ezt kisebb-nagyobb szívességekkel, pl. amikor késő estére jár dolgozni az édesanyja, akkor elviszi őt autóval.

Szóval már megint kiderült, hogy a körülmények nagyon sokat számítanak.

2022. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A kerdesekekre valaszolva egy telken elunk,de kulon hazba

A parom koran kell es ezert zavarja,fulldugot hasznal de nehezen alszik el,es ha melle fekszek ismet felora szenvedes mig eltud aludni

Egyebbkent anyu bejarasa nem veszelyes,30p bkval

2022. szept. 8. 14:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!