Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a legkeményebb összezö...

Mi volt a legkeményebb összezörrenésed házastársad szüleivel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 17:36
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekel, hogy ez komolyabb ok miatt (mondjuk anyagi természetű), vagy apróbb dolog miatt (akár háziállat tolerálása) pattant ki
2023. jan. 21. 17:39
 2/45 anonim ***** válasza:
76%
Még mikor csak jártam a mostani feleségemmel, (még nem voltunk házasok), de már a jelenlegi felségem teherbe eset. Na akkor, a jelenlegi akkor még leendő anyósommal össze vesztem. Mert az anyos minél előbb azt akarta hogy vegyem el a lányát. Persze az anyós nem tudta akkor még hogy be vagyunk jelentkezve az önkormányzatnál, és már az esküvő napja is ki volt tűzve. Aztán amikor be jelentetük hogy össze házasodunk, akkor meg újra össze vesztünk, azon hogy már meg van a gyerek, és hogy előbb keletett volna össze házasodni.
2023. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Amikor eljött meglátogatni az újszülött unokáját, és közölte, hogy nem érti, a védőnő meg a gyerekorvos miért nem végzi rendesen a munkáját, és hogy engedhették, hogy IDE hazahozzak egy gyereket. Tény, nem vagyunk túl pedánsak. Na, akkor 3-4 hónapig nem kellett azon aggódnia, hogy látogatóba járjon.
2023. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
90%
Nálunk történt. Nézeteltérésünk volt a férjemmel valami nagyon jelentéktelen dolgon, már nem is emlékszem, de nem veszekedtünk, egy hangos szó sem volt. Az akkor még 6 hónapos gyerekem a kezemben volt, amikor az anyukája üvölteni kezdett velem és a férjemmel, hogy szégyelljük magunkat amiért a gyerek előtt “vitatkozunk” , milyen szülők vagyunk mi :D és megpróbálta kivenni a kezemből a gyerekünket. Én hirtelen fel sem fogtam a dolgokat, viszont a férjem azonnal hazaküldte az anyóst. Talán egy hét után hívott minket , hogy nagyon sajnálja a történteket.
2023. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek téma. Mármint az, hogy mi az, hogy nem akarunk. Mikor már pár éve együtt voltunk is néha feljött, na de miután összeházasodtunk… Holott akkorra már pontosan tudták, hogy nem lesz. Egy alkalommal anyóspajti túl feszítette a húrt, én pedig elküldtem a búsba. Nálam jobban már csak a férjem osztotta ki. Azóta jelentősen lecsökkent a találkozások száma, amit egyikünk sem bán.
2023. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Azon volt a legnagyobb, hogy miért nem fekszem be a kórházba, hogy megcsászározzanak. (Válasz: mert az égvilágon semmi sem indokolta ezt.)
2023. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
15%
Elmondtam a feleségem anyjának, hogy egyszer megcsaltam a feleségemet, mire ő előhozta a vadászpuskáját és rám lőtt, szerencsémre mellément a lövése és pont kéznél volt egy baseball ütő.
2023. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
78%

Jézus... rengeteg volt.

Apósommal semmi gond, de anyósom borzalmas teremtés volt Isten nyugtassa. Ki sem tudnék emelni egy ge*iségét se a sok közül.

2023. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%

Apósomat nem ismertem már meg. Fél évvel azelött halt meg, hogy összejöttünk.


Anyóst mindig is utáltam. Férjem is.

15évesen kitette otthonról, mert egy faszi fontosabb volt.

Utána lakott rokonoknál, barátoknál a férjem míg saját lábra nem tudott állni.


Terhes lettem, akkor bukkant fel anyós. (3 éve együtt voltunk, akkor találkoztam vele először) be akarta bizonyítabi milyen jó anya/nagymama ezért kb ránkszállt. Férjem elött jópofizott, ha kettesbe maradtunk meg bökdösődött, h férjem exe ezt is jobban tudta, az is jobban állt neki, sokkal jobb anya lett mint én leszek...

Meglett a fiunk. Rosszul nevelem, nem vagyok jó anya stb stb. Ráhagytam mindent.


Aztán eljött az esküvőnk ideje. Fel lett hívva, ekkor meg akkor lesz. Ennyi. Tudjon róla. Nem lett meghívva.

Erre beállított, majd elkezdett duzzogni, mert nem ő volt a középpontban. Utána pedig jelenetet rendezett, mert én kinéztem onnan, én és a barátnőm csúnyán néztünk rá, meg ilyenek...

Na elcsattant az agyam és elzavartam.

Ennek 1hónap múlva lesz 3 éve.

Azóta hál isten nem találkoztam vele 🙏

2023. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
28%

A párom és az anyja mindig össze voltak tapadva. Egyszer vitáztunk valamin, felhívta közben az anyját, és mint egy tölcsér, azt mondta amit az anyja a fülébe mondott.

Én mondtam valamit, erre az anyja reagált, amit a párom pedig közvetített nekem.

Kikaptam a kezéből a telefont, majd szép cifrán elhordtam mindenféle büdös qvának. Odamegyek és lerugom a szemüvegét. Agyonverem. Addig ütöm míg lélegzik. Bárcsak megdöglene végre. Minek avatkozik bele mindenbe, fingani se lehet a tudta nélkül.

Azt is megjegyeztem hogy lesz0phatná a fiát, biztos arra vágyik ha ennyire rá van tapadva. Nem is kapott szót, csak úgy nyomattam neki.

Azóta nincs telefonálgatás. Kb 3-4 év telt el, egy kezemen meg tudom számolni hányszor hallottam a vén q nevét. Olyan jó, hogy végre megszabadultam tőle. Sokkal jobb a kapcsolatom is. Vitázni is nagyon ritkán szoktunk már.

2023. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!