Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmennétek hozzájuk ezek után?

Elmennétek hozzájuk ezek után?

Figyelt kérdés

Ez az eset tavaly történt a szülinapomkor. Mindig elhivtak magukhoz, amit sose értettem hogy miért nekem kell hozzájuk menni, miközben én vagyok a születésnapos. És tavaly Anyósomat megkértem hogy ha lesz torta nem szeretném ha a férjem testvérnek gyerekei "segítenének" elfujni az én szülinapi tortámon a gyertyát. Szerintem bunkóság hogy két gyerek belemaszik az arcomba és elfujja előlem.

És mondta anyósom hogy rendben. Erre mikor mentem olyan tortát kaptam, amibe már bele ettek, ezzel a szöveggel hogy ez nem szülinapi torta, de boldog születésnapot. Hát őszinte leszek hogy ez nagyon rosszul esett. Férjem is csak nézett és megkerdezte az anyóst hogy ez most komoly. Erre anyósom azt mondta hogy hát nem akartam tortát venni.

Őszintén én ezek után nem szeretnék hozzájuk menni a saját születésnapom megünnepelni.

Ti elmennétek ezek után hozzájuk?


2023. jan. 21. 22:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem szeretnek, így nincs értelme. Nagyon rossz az ilyen, nem tudom megérteni sajnos az ilyen embereket.
2023. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Metionin ***** válasza:
94%
Menne a fene. Ünnepelnék otthon a férjemmel. Eddig is fura volt, hogy menned kellett, lehet már korábban nemet mondtam volna.
2023. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
28%
Felnőtt embernek az a problémája, hogy gyerekek fújják el a gyertyát a tortán??? Ez ugye vicc?
2023. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2023. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
nem
2023. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%
A kérésed és a a reakció is pitiáner úgy volt. A fő probléma, hogy eddig ugráltál a szuletesnapodon. Nálunk az a szokás, hogy az ünnepeltet az otthonában köszöntjük fel egy előre megbeszélt időpontban. Neked is nemet kellett volna időben mondanod és akkor nincsenek ott a bosszantó gyerekek, mert azt hívsz el, akit te akarsz.
2023. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem mennék. Eleve hülyeségnek tartom, hogy anyóséknál legyen szülinapi ünnep. A saját anyámhoz még csak-csak, hiszen ő szült, de oda is legfeljebb nagyon fiatal felnőttként.
2023. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg az a problémád, hogy a gyerekek szeretik elfújni a gyertyát? 😁 hány éves vagy? 10?
2023. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, te sem örülnél neki hogy ha konkrétan felmászna az asztalra a gyerek és elfujna előled a szülinapi gyertyát, meg összeköpködné.

Férjem erőltette eddig hogy menjek, én sosem akartam menni.

2023. jan. 21. 23:16
 10/39 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy nem, de ez mért kérdés? Magadtól nem tudod eldönteni?
2023. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!