Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ennyire fontos a baba neme?

Miért ennyire fontos a baba neme?

Figyelt kérdés

Sose értettem, ez általában anyós és meny közötti vita szokott ez lenni. De előfordul persze az is hogy a meny anyukája mondja. De már hallottam olyan esetről is ahol a nagyszülők egyike, nem fogadta el az unokát, csak mert az nem olyan nemű lett, mint amilyet várt.

Szóval nem értem az egészet.


2023. jan. 22. 23:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges ezen vergődni. Főleg, hogy ezt ma már úgyis a gyerek dönti el, ha felnő.
2023. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Régi berögződés, mert hogy a fiu örököl.
2023. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
De mi a f...t lehet azon vitatkozni, amire nincs befolyásod? Nem lehet, hogy ez csak a fejedben van?
2023. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3as kimondta hogy én gondolom? Engem hidegen hagy a baba neme, lényeg az hogy egészséges legyen.
2023. jan. 22. 23:55
 5/17 MagicCube28 válasza:
78%

"Fiú vagy abortusz?" Viccet félre téve, bizonyára azért mert mindenki felvetít magának egy képet a jövőre, ahol játszik a gyermekkel stb. és ott elképzeli mit mond, tesz vesz, ez pedig nem függő. Gyakran más játékokat vásárolnak fiúknak és lányoknak, és más nevelési elveket alkalmaznak fiúkra és lányokra. Emellett a társadalom gyakran különböző szerepeket és lehetőségeket biztosít fiúknak és lányoknak. Ettől függetlenül a legkevésbé se célravezető nyomást gyakorolni a kismamára. A legintelligensebb, ha a mindenki magában tartja az ilyen gondolatait, ha pedig valaki megemlíti, hogy mit szeretne, küld el őt a büdös p*csába.

-Nem kívánság műsor.

-Nem ők fogják felnevelni.

Remélem, nem lett sértő amit írtam és segít valamit.

2023. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
#4 Ha nem egészséges, akkor meg mehet a kukába, vagy mi?
2023. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5ös nem sértettél meg köszönöm a válaszod.

6-os meg tipikusan az a személy aki mindenbe is bele köt. Kiragad egy részletet és azon csámcsog 🤣

2023. jan. 23. 00:34
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Az anyossod nem akarja h lánylegyen mer ojjan hüjje lesz mind ő atolfél
2023. jan. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
#7 Nem csámcsogtam, hanem kérdeztem, de látom nem nagyon akaródzik rá válaszolnod, tehát akkor a válasz igen. :))
2023. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha terhesség alatt kiderül hogy beteg lesz a gyerek, akkor elvetettem.

Most már jobb? 🤣

2023. jan. 23. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!