Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Majdnem "white trash" szerű...

Majdnem "white trash" szerű nagyszülőkkel havonta találkozunk. Mennyire van ez hatással a gyermekem személyiségére? Ugye nem veszi át ezt az alpári stílust?

Figyelt kérdés

Majdnem white trash alatt azt értem hogy nekik van házuk, de nem olyan jók a körülmények, ami kevésbé zavarna. Ami viszont ez a kategória, hogy káromkodnak, elég parasztos a viselkedésük és a beszédjük, óbégatnak. Tényleg az a modortalan kategória. Másokat lazán kigúnyolnak (még gyermek előtt mentünk valahová egyszer, és valakin röhögtek hogy mekkora az orra, például. Azóta nyilván nem is mutatkoztam velük sehol).

Felügyelet nélkül nem hagynám a gyerekem egyik családtaggal sem arról az oldalról, meg hát csak a nagyszülők, tehát találkoznak a gyerekkel, de mindig ott vagyok én is. A másik fiuk is aki most múlt tini, ugyanilyen mint ők.

A gyermekemnek nem ilyen példát akarok mutatni, mint amilyenek ők... És nyilván ha sokat találkoznának akkor lehet átvenné ezt a fajta viselkedést.


Én sokat olvasok, verselünk a kicsivel, természetben járunk. Mindig rendet tartok, nem káromkodok előtte. Jómodorra tanítom majd és előzékenységre, mert én magam is ilyen vagyok, és szeretem a jó környezetet és embereket.


Vajon ha havonta találkoznak, akkor mekkora hatással lenne a rokonság a gyermekem személyiségére? Vagy még kevesebb találkozás kéne? Persze annak az apja nem örülne, de hát mégis csak egy gyermekről van szó, aki azt tanulja amit lát és hall. (Eddig havi találkozó van. 2 éves a gyermek.)



2023. márc. 9. 17:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Az apja is white trash? Mert ugye őt is ők nevelték...
2023. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Hálistennek változott mellettem.
2023. márc. 9. 18:03
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg az sem lesz jó hatással a gyerekre, hogy az egyik szülője képes "white trash"-ként hivatkozni másokra...
2023. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Szerinted ez a normális viselkedés amit ők tanúsítanak? Szerintem nem.


Várom a válaszokat a kérdesre

2023. márc. 9. 18:14
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell a kisujjat eltartva fújolni, ez a viselkedés is unszimpatikus, nem csak a káromkodás.
2023. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Vajon ha havonta találkoznak, akkor mekkora hatással lenne a rokonság a gyermekem személyiségére?


Várom a válaszokat! :)

2023. márc. 9. 18:20
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha az apa white trashből jómodorú úriemberré avanzsált melletted, akkor a gyerekedet egyáltalán nem kell féltened a havi egy találkozástól, hisz a melletted töltött idő őt is megnemesíti. ;)
2023. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes. Azért én kíváncsi vagyok, hogy ha én tennék ki kérdést, hogy a gyermekemre rossz hatással van a n****r óvónő, akkor vajon hány perc kéne a bannolásig?
2023. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%

Sokan megszólnak most téged, kérdező, de az én szüleim is ilyenek, mint, amiket te is írsz, szóval megértelek. Ordibálnak folyton, akár az utcán is, káromkodnak, társaságban hangosan büfögnek, és ők is előszeretettel gúnyolnak másokat. Mint valami ősemberek. A kérdésedre nem tudom a választ, még nincsen gyerekünk, de ezen már mi is sokat gondolkoztunk, hogyha lesz majd, akkor mennyit legyen a szüleimmel.

Nekem egyébként a havi egy mindenképp soknak tűnik, abból indulok ki, hogy alapból nekem is sok lenne ilyen gyakran találkoznom velük.

2023. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%

Ők káromokdnak és óbégatnak, Te(az írásod alapján) lenézel másokat, jobbnak tartod magadat. Egyik sem jó példa. Attól nem leszel kultúr ember, hogy más nyelven szidod őket.

Ha jó példát akarsz akkor ők nem "white trash" emberek, hanem "nagyi, papi akik néha hangosak, néha csúnyán beszélnek, de attól a család részesei, szeretjük őket"

2023. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!