Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Private Sabinának miért...

Private Sabinának miért fizetnek ennyien?

Figyelt kérdés
254en csatlakoztak a beszélgetéshez a Live-ja alatt. Most néztem meg. Egy havi előfizetés kb 1000 Ft, ez azt jelenti, hogy csak ezen ebben a hónapban minimum 254.000 Ft-ot keresett a nézőin. Nekem már ez is rengetegnek hangzik ahhoz képest, hogy trash tartalmat gyárt, de ennél jóval többről van szó. Hiszen ezek csak azok, akik most csatlakoztak, lehet éppen a duplája fizetett elő neki. Rengetegen nézik ahogy eszik, depresszióról és egyéb témákról van szó. Miért kedvelik őt az emberek? Eltartanak egy ilyen szélhámos munkanélkülit. :(

2023. febr. 22. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ez még csak a felszíne az idióta embereknek. Ha tudnád, hogy milyen, akár sokkal rosszabb tartalmakra, fizetnek elő az emberek. Külföldön a rengeteg ASMR videósokat (A zabálós videósokat) konkrétan megölik a nézőik, ők meg a tartalomért mindent megesznek. Ott van a Kim & Liz ASMR csatorna, akik már szinte belefulladnak a szemétbe, szerintem azok egészséges kaját csak az anyatejben láttak utoljára. És hogy mire verik magukat azok, akik támogatják anyagilag az ilyen csatornákat, mint mondjuk a privát szabolcs, vagy a Kim & Liz, azt nem tudom.
2023. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az érdekesebb, hogy neked ez miért fáj és miért foglalkoztat?

Semmi közöd más hobbijához. Ha valaki szereti nézni, akkor a saját pénzével támogathatja.

Csinálj te is youtube csatornát, ha ez annyira fáj és akkor majd lehet téged is támogatnak.

2023. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a gàz ebben, hogy normális munkahelyen, ahol széthajtanak, nem lehet ennyit megkeresni. Engem nem zavarna, ha valaki ilyen hülyeségekből él, ha én is meg tudnék normálisan a fizetésemből.
2023. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

3. De ez miért Sabina vagy a szponzorai hibája? Nem a munkaadódé vagy akik a törvényeiteket hozzák?

Ti szavazzátok meg magatoknak állandóan a fideszt, aztán sírtok és olyanokat okoltok a nyomorotokért, akik már nem is Magyarországon élnek.

Sabina és más sem tud változtatni azon, hogy gyépések vagytok és fantom háborút vívtok Brüsszellel meg az lmbtq óvodásokkal, miközben lerohad körülöttetek az ország.

2023. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért fizettem neki egyszer, mert bevallom jobb kedvre derített a videóival egy borús napon.
2023. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Akik fizetnek is szeepeljenek a live okba lassak a kos nevuket odairva ..aki hulye fizessen 🤗
2023. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!