Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal élni vagy inkább...

Anyóssal élni vagy inkább albérlet?

Figyelt kérdés
Nem rég össze költöztem a párommal és az anyja is ott él nekünk van külön lakrészünk így csak anyósal ritkán találkozunk de valahogy nem érzem itt jól magam ti mennétek albérletbe inkább? Nem tudom hogy közöljem a párommal.
2023. ápr. 10. 12:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Albérlet
2023. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Anyos miatt nem érzed jol magad vagy mas miatt?
2023. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt nem mered vele közölni, akkor MOST szakíts, mert a párkapcsolat nulladik, mindenek felett álló kötelező eleme a bizalom és félelemmentesség. Ha te feltételezed, hogy ezért a srác rád megorrol, akkor valójában nem téged szeret, hanem csak az anyját. Akkor mi dolgod vele?
2023. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
2es anyós miatt is meg valahogy szokatlan még az egész hely.gyomorgörcsöm van és szorongok nem bírom ezt sokáig
2023. ápr. 10. 12:22
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Albérlet. Sosem élnék sem anyósomékkal, sem a saját szüleimmel felnőttként (bármennyire is szeretem őket, és jó a kapcsolat).
2023. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon sok közismert ember (nem celeb), a mai átlagbér többszörösét megkeresve is együtt él a szülőkkel a budai többszintes házakban.

Élsportolók, színészek, énekesek, orvosok és lehetne sorolni.

Ez a nyomasztás mostanában, hogy menj, válj le, ez a vidék problémája általában, mert a munka miatt költöznek centralizáltabb helyekre a felnőtt gyerekek, nem azért mert nem jönnének ki a szülőkkel.

2023. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán szereted az emberedet? Ő szeret téged? Mondd el neki, számoljátok ki a pénzügyeket. Senkibe nem kell belebetegedned!
2023. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%

nemertem...tudtad mi var, mi a helyzet, ott lakik es bekoltozol...

gondolom ha ott lakik a parod nincs penze alberletre...es eleve fontos lenne oszinten megmondani neki hogy erzel. ha itt gondok vannak mar akkor nem is kellene osszekoltozni..megertem nem akarod megbantani de itt rossz uton jarsz akkor...eleve milyen gaz hogy a szuleivel el meg es oda hozza a csajat?


mihamarabb szoljal hogy ez neked igy nem jo...hiszen xarul erzed magad

2023. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Természetesen a páromnak nem okozna gondot a költözés és ezt már mondta hogy ha nem érzem jól magam akkor szóljak.
2023. ápr. 10. 12:35
 10/39 anonim ***** válasza:
77%

Nem anyósod. A pasid anyja. Nem is lesz belőle anyós, mert a kapcsolatod hamarosan kuka lesz.

Ha külön lakresz van, akkor a párod az életben nem fog albérletbe menni. Miért menne? Van egy lakresze, ahol ingyen él, miért akarna fizetni másnak albérleti dijat?

2023. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!