Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem akarom, hogy a párom...

Nem akarom, hogy a párom családja el jöjjön az esküvőre. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 10:14
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
56%
Egyszerű hangjátok ki az esküvőt. Papír hogy élettársak vagytok szevasz. Lehet h a párod szülei szararcok de neked hogy esne ha ő mondaná neked hogy kucsim a te szüleidet ne hívjuk mán meg?
2023. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

A párod mit szól hozzá?


Mi úgy oldottuk meg, hogy csak 2 tanúval volt az esküvő. Mindkét családból vannak olyanok, akiket nem szívesen hívtunk volna meg.

Így legalább mindenki ugyanazért sértődhetett meg.

2023. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ha az én szüleim így állnának hozzánk akkor meg érteném, hogy ezt kérné.
2023. máj. 20. 10:26
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Én nem érteném meg ha már az esküvőnél azzal jönne a "párom" hogy az ő szüleit hívjuk meg, az enyémeket meg ki akarja tiltani. Borítékolnám hogy mindenkit ki akarna marni az életemből az esküvő után is. Kinek kellene egy ilyen házastárs? egyáltalán milyen hozzáállás ez?
2023. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Úgy az igazságos hogy vagy mindenki ott van, vagy senki.

Tehát vagy mindkét fél részéről ott vannak akiket az adott fél fontosnak tart, vagy 2 tanúval is lehet esküdni munkaidőben az anyakönyvvezető irodájában (így még ráadásul ingyen is van). Szerintem 2 tanúval a legtisztább letudni, ha már ekkora ellentétek vannak.

Attól még élhet két ember boldogan, hogy egymás szüleit nem viselik el (lásd pl. alkoholista, bántalmazó, nárcisztikus, agresszív, érzelmi zsaroló stb szülők).

2023. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

4-es, például olyan hozzáállás, hogy nem akarunk olyan embert látni az esküvőnkön, aki képtelen félórát kiabálás nélkül kibírni, vagy ha piát lát, egyórán belül sggrészegre issza magát (anyósjelölt-apósjelöltnél pl pontosan ez a helyzet).


Én kijelentettem már a legelején, hogy bocs, vagy két tanúval házasodunk, vagy apósjelöltet NEM hívjuk meg, mert borítékolható a botrány - vagy akkor rendőrt is hívunk, aki majd kibssza az esküvőről, amikor elkezdi a hisztit és ordibálást.


Nem tetszett a barátomnak, így járt, én meg nem vagyok hajlandó végig idegeskedni az esküvőt, hogy annál a kreténnél mikor szakad el a cérna.

2023. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
És ezt honnan álmodtad, a zéró infóból? Amúgy a kérdező annyit írt Ő mit akar. Nem azt hogy ŐK akarják ezt. Azt meg megette a fene, ha valaki csak és kizárólag azt látja ő mit akar, a párja meg le van szarva. Az ilyen ember nemhogy el nem venném, de kapcsolatban se lennék vele. Remélhetőleg a kérdezőpárjának is szemet szúr az üvöltő önzés, és nem lesz semmiféle esküvő.
2023. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
megmondanám hogy oké szívem de akkor a tieid se jönnek rendben?
2023. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyilvánvalóan a pároddal kell megbeszélni, nem velünk, egyszerűen nincs más választás. Ha pedig nem mered ezt megbeszélni vele, hát akkor ne házasodjatok!
2023. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Olyan hozzáállás, hogy a párom sincs jóba a szüleivel mivel sose számíthat semmiben rájuk+ nem örülnek a saját fiuk boldogságának. Akkor ők milyen szülők?
2023. máj. 20. 11:03
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!