Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem képes elfogadni,...

Anyósom nem képes elfogadni, mit tudnék tenni az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül van egy másik menye is. Ott van unoka. Nálunk egészségügyi okok miatt évek óta nem sikerül. Ezért teljesen megkülönböztet minket.

Próbálok mindent megtenni neki, de semmi nem segít. Évek óta kapom a megjegyzéseket. Tudom nem kéne a szívemre venni, de nem tudok elnézni felette.


2023. máj. 22. 07:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
A párod mondjuk tegye helyre.
2023. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Próbált rákérdezni hogy miért különböztet meg minket, mi az oka? De annyi választ kapott hogy "ez nem így van, ugyanúgy tekintek rájuk" stb...

Megbántani sem akarjuk, ezért csak óvatosan próbálunk vele erről beszélni.

2023. máj. 22. 07:45
 3/44 anonim ***** válasza:
98%
És miért nem kerüld el? Nem kell odamenni hozzá, nem kell találkozni vele, a párod felkeresheti, de neked nem kell.
2023. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

De mindig eltereli a témát vagy letagadja. Pedig még a hülye is látja.

Pl.

Ott órákat, fél napokat tölt el. Hozzánk ha be is jön ritkán 5 perc után rohan is.

Vagy nekik kérés nélkül bevásárol, nekünk nem.

Nekik vasárnaponként (is) megfőz vagy küld kaját, nekünk sosem.

Nem akarok féltékenykedni, és én nem várom el, meg tudom oldani magamnak is. Csak maga a tudat bánt hogy másképp néz ránk.

2023. máj. 22. 07:49
 5/44 A kérdező kommentje:
Most legutóbb azt próbálom. Néha muszáj beszélnünk, de próbálom kerülni és csak akkor beszélni vele ha tényleg szükséges.
2023. máj. 22. 07:50
 6/44 anonim ***** válasza:
41%

"Ezért teljesen megkülönböztet minket."

. Persze, hogy megkülönböztet titeket. Talán ugyanannyi figyelmet kellene fordítania kettőtökre, mint a másik családra és a két unokájára, ahol talán még a plusz segítség is jól jön?

Tényleg azt várnád, hogy nektek is vásároljon be?


"Évek óta kapom a megjegyzéseket."

. Ezek tényleg vannak, vagy csak a fejedben léteznek? Mert semmi konkrétumot nem írtál.

2023. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
98%
Engem sem szeretett az anyósom, mindig a férjem első feleségét emlegette. Csak azt tudom mondani, hogy ne törődj vele, az a fő, hogy a férjed szered, senki más nem számít.
2023. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem tök normális, hogy több időt és segítséget oszt a gyereknek... Nektek nincs rá szükségetek.
2023. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
77%

Ott órákat, fél napokat tölt el. Hozzánk ha be is jön ritkán 5 perc után rohan is.

Vagy nekik kérés nélkül bevásárol, nekünk nem.

Nekik vasárnaponként (is) megfőz vagy küld kaját, nekünk sosem.

Mindez olyan, ami egy kisgyerekes családnak nagy segítség nektek meg nincs rá szükségetek.

2023. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

6-os

Írtam is, hogy nem várom el.

Csak kissé bántó.

2023. máj. 22. 09:02
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!