Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosomek állandóan velünk...

Anyosomek állandóan velünk jönnek nyaralni, hogy építsem le őket?

Figyelt kérdés

Múlt héten hármasban a feleségemmel és a gyerekkel titokban mentünk 3 napra nyaralni, mondtam a feleségemnek, hogy meg se említse, hogy elmegyünk, mert akkor majd jönnek szétnézni a házban, az udvaron, és persze biztos besertodtek volna, ha tudták volna, hogy nem visszük őket.

Már rohadtul elegem van, hogy őket és a feleségem tesoit családostul visszük nyaralni.

Mikor beszéltük a balatoni nyaralást sógornőm szóvá tette, hogy az anyjaek nem is tudtak róla. Én visszakerdeztem, hogy miért anyosodekat is hozod? Azt mondja isten ments! Mondom akkor miért vigyük mi a ti anyadekat állandóan?


2023. máj. 23. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Mibe telik megmondani, hogy nem jöhetnek és kész, ha sértődnek ha nem, a házat, kaput meg bezárni, vagy ha van hozzá kulcsuk akkor cserélni a zárat aztán kész, meg van oldva.
2023. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem is azt kell mondani, hogy ők nem jöhetnek, hanem azt hogy ti most hármasban akartok egyedül menni. Egymásra koncentrálni.
2023. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Megnézném hogy jönne velünk anyósom vagy bárki nyaralni, akit mi nem hívunk/nem akrunk! :D (Egyébként én pont voltam már néhányszor nyaralni anyóssal + férjem 2 tesójával családostúl, de nyilván mi ezt direkt így szerveztük össze, jóban vagyunk mindenkivel.)
2023. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Mi ez a kérdés!? Mindenki nyissa ki a száját, és mondja a pofájába a családtagoknak, hogy mit akar!!! Tanuljatok már meg őszintén kommunikálni!!
2023. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért vagytok ekkora balekok?
2023. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtt ember vagy, de kisfiúként vislekedsz, mert nem tudsz nemet mondani.


Mibe kerül kimondani, hogy nem megyek veletek együtt nyaralni?

2023. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol tenyleg a sajat gyerekuknek kene megmondani. De en igy is megmondanam, csak a necces dolgokat sajat gyereknek illene, az o szulei.
2023. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: nálunk pl. én foglalom a szállást. Ha szeretném, hogy jöjjön, foglalokneki,ha nem szeretném, mert kettesben vagy a gyerekkel mennénk, akkor nem foglalok neki...
2023. máj. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom elképzelni. Ti megtervezitek a nyaralást, ők meg meghívják magukat, vagy hogyan csatlakoznak?
2023. máj. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
100%
Esetleg beszélsz pároddal és ő megmondja nekik.
2023. máj. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!