Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósommal jóba vagyok.tegnap...

Anyósommal jóba vagyok.tegnap kókuszgolyót készítettem,és a recept szerint egy éjjelre rumba áztattam a meggyet ami a közepébe került. Anyósom becsiccsentett tőle,és azt mondta,hogy kicsit eltúloztam. Irigységből mondta?

Figyelt kérdés
A család minden egyes tagjának ízlett, senki sem érezte túlzásnak a rumba áztatott meggyet, csak ő. A párom bátyja azt mondta,ilyen finomat még nem is evett, pedig édesszájú a fiú.Úgy érzem,hogy az anyósom ezzel szurkálódni akart. Legközelebb nem küldök neki sem kóstolót,sem semmit.Ha tényleg szeret, akkor miért állította be úgy,hogy én berúgattam őt?
2023. jún. 22. 16:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%

Ha normális az anyós, egyesek akkor is találnak benne hibát🤷


Nagyon túltolod!

2023. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

Ordas nagy kamu.


Egy rumos süteménytől nem lehet "becsiccsenteni". Ha az egészet egymaga falta volna fel, akkor sem.

2023. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de ki csiccsent már be annyi rumtól, ami egy pár szem kókuszgolyóban (vagyis a meggyben) van? Nem hihető.
2023. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam a páromnak. Ezért is érzem úgy,hogy ezzel akart egy kicsit "lealázni". Persze..annak idején meg csak úgy dobta be céges bulikon a piákat...Ezért is húztam fel az orrom.
2023. jún. 22. 16:23
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Egy cégben dolgoztatok annak idején?
2023. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Nem.Nem kellett ott lennem. Após is meg anyós is büszkén vállalja bárki előtt,hogy amikor ilyen bulikon vettek részt,vagy külföldön jártak kirándulás alkalmával ,mindenki csak lesett,hogy mennyit meg bírtak inni.
2023. jún. 22. 16:25
 7/44 anonim ***** válasza:
92%
Jajj, persze...
2023. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Ha elhiszed,elhiszed ha nem nem. De, egyébként sem ez volt a kérdés.
2023. jún. 22. 16:27
 9/44 anonim ***** válasza:
92%
Ha az egész kamu, akkor mindegy, mi volt a kérdés. De amúgy meg miért lenne irigy, mert neki nem jött be? Kötelező mindenkinek szeretnie amit készítesz?
2023. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Tudod, az a bosszantó benne..hogy túlzás benne a rum "állítása szerint", de ahhoz képest amit küldtem, mindet befalta. Nem kedvelem sem a képmutatást, sem a felesleges piszkálódást. Ez kb olyan mint a Nap,széna eper filmben. " Nem lehetett megenni. Na persze anyuka!Azért vágta be az egész lábassal".
2023. jún. 22. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!