Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szóljak a páromnak vagy se?

Szóljak a páromnak vagy se?

Figyelt kérdés

Most született meg a babánk, páromnak van egy gyereke korábbi kapcsolatból. Mikor megszületett a pici aznap gyors gratuláció anyós rèszèről, majd egy hosszú monológ hogy azèrt mert mi most egy család leszünk, van másik gyerek is a páromnak, ès nem akarja tudni hogy emiatt hamyagolva lesz. Valamint jó lenne ha nem töltenèk fel kèpeket sehova a babánkról, hogy a másik gyereknek ne essen rosszul.

Rosszul esett mert sose voltam a másik gyerek ellen, ès ezt elmondhatta volna szemèlyesen, nem úgy hogy mèg bent fekszem a kórházba.

Arra megkèrt hogy a páromnak ne szóljak egy szót sem. Csak a párom meg látja rajtam hogy valami bánt.


2023. júl. 9. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Anyósom nem normális. Nem érdekelne mit mond, nem az ő életét éled...
2023. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Én tuti elmondanám, azért ne akarja már megszabni a dolgokat, egyrészt a másik gyerek az az apján múlik hogy mennyire foglalkozik vele, másrészt a ti gyereketek, nehogy anyós mondja meg hogy van-e róla kép fenn vagy sem.
2023. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Szólj neki mindenképpen. Pont leszarnám, hogy a másik gyerek megsértődik-e rajta vagy sem. Jó kis anyós mondhatom. Ahhoz meg aztán semmi köze, hogy te hova és mit akarsz kiposztolni. Bosszúból kitennék egy közös képet az újszülöttel, apukával és anyukával "egy szép boldog család" címszó alatt. Az hogy a párodnak van egy másik gyereke nem a te hibád, neked a saját gyereked érdekeit és boldogságát kell előretenni, nem egy kvázi idegen gyerekét. Szólj a párodnak mindenképp.
2023. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Én is elmondanám, de azt nem javaslom, hogy bármit is bosszúból tégy.

Sok boldogságot!

2023. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A saját gyerekedről és viselkedésedről ne az anyós döntsön.Én töltenék fel képet ha akarok.Ha az apa normális akkor nem hanyagolja el egyik gyereket se.Anyósod pedig bunkó.
2023. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti elküldtem volna melegebb éghajlatra. Azzal a lendülettel meg ment is volna fel egy kép.


És igen, mindenképp elmondanám a páromnak ha ilyen lenne

2023. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el, az anyós vérszemet kap, mert rájön, hogy éket tud verni közétek.
2023. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%

A saját gyereked és családod. Azért ne tölts fel fényképet hogy a másik gyerek ne legyen féltékeny?

Ha ő is megkap mindent az apukájától, szüleitől akkor nem lesz féltékeny... Töltsön fel vele is fényképeket és mindent kapjon meg amit csak lehet!


Egy minimális féltékenység két gyerek között mindig van. :-)


Párodat kihagyhatod, ha megbeszéled anyósoddal a dolgokat, amit muszáj leszel. ;). De én elmondanám a páromnak és kérném ne mondja vissza, hanem te rendezed a dolgokat vele.

2023. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szólj, beszéld meg ezt a pároddal.Számomra ez nemis lenne kérdés.Ha az anyós aztmondja ugorj a kútba, megteszed? Hallgatna a franc el bármit is a páromtól.
2023. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki a fontosabb neked? A párod vagy az anyósod?

Ha megígérted, hogy nem mondod el, akkor előbb hívd fel, hogy bocs, de elmondod, és mondd el a párodnak.

2023. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!