Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most ehhez mit szóljak?...

Most ehhez mit szóljak? "Anyósom" egy erotikus masszázs kupont adott a páromnak!

Figyelt kérdés

Most volt párom születésnapja (25 éves, én 22 vagyok, 3 éve élünk együtt, külön a szülőktől).

Ajándékba többek közt egy kupont kapott, elején egy félmeztelen lánnyal, feljogosítva egy kedvezményes tantra masszázsra. Először azt sem tudtam, mi az a tantra masszázs, hát most rákerestem a szalonra a neten... Most már tudom, mi az...


Hogy tehet ilyet?


Amint hazajön a párom megmutatom neki a honlapot és kíváncsi leszek, megbeszéli-e ezt az anyjával, vagy nem, de van egy olyan érzésem, hogy majd azt mondja: "ó, biztosan nem tudta, nem volt szándékos..."


Ti mit tennétek?



2012. júl. 16. 10:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Elmennek oda. :)
2012. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy ő se tudta, hogy mit vesz? Nem lehet, hogy nem volt benne rosszindulat?
2012. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Biztos azt hiszi gond van a szexuális életetekkel és segíteni szeretne rajta... Akkor is indiszkrét kicsit...nagyon!
2012. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha te sem tudtad, mi az, anyósodnak miért kellett volna?
2012. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Mert az anyósa megnézi előtte hogy mit vesz,azért kellett tudnia.


Nemkicsit gonosz rád nézve.

Én továbbajándékoztatnám párommal (őt ismerve nem is ellenkezne),anyósnak meg egy vibrátor minimum karácsonyra...

2012. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem tudta, mi az a tantra masszázs. Lehet, hogy ő is kapta valahol, (lassan már a zöldségesnél is ajándék kuponfüzetet akarnak rásózni az emberre) és simán továbbadta a fiának.
2012. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
99%
Természetesen, ha nem lenne egyértelmű a páromnak, mondanám neki, hogy nem örülnék ha elmenne. Viszont a kedves anyóspajtás férjét ugyanilyennel lepném meg a legközelebbi ünnepen, mondván mennyire jó volt a fiúknak. Aztán megnézném a fejét.
2012. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

anyós gondolom bement a szalonba,mondta,h masszázskupont szeretne a fia 25.születésnapjára,ezt kapta..szóval én simán elhiszem,h nem tudta..(amúgy az is lehet,h csak vmi újságból vágta ki,ha csak kedvezményes kupon,és valóban lövése sincs,h mi az)

Ha meg tudta is,én tuti nem sértődnék meg,h ilyet kap a férjem...vagyok annyira magabiztos,mind a szexuális életünket,mind a kapcsolatunkat illetően,h szimplán kíváncsi legyek,h mit nyújt neki egy ilyen masszázs...

2012. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Az én gyerekeimnek, meg nikotinos rágót (dohányzásról való leszokást segítő) vett. Ott volt az áruházban a rágók között,leemelte a polcról és elhozta nagy örömmel. Nevettünk egyet. Nem vagyunk mi se kebel barátnők, de nem feltételezek róla olyat, hogy szándékosan tette volna.
2012. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Ma 10:16 egyetértek!
2012. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!