Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért folyton tőlünk várja a...

Miért folyton tőlünk várja a párom szülei a segítséget?

Figyelt kérdés

A párom szülei folyton tőlünk kérnek pénzt tőlünk kérnek segítséget pedig van több gyerekük is és mi sem vagyunk jobb helyzetben mint ők…mi húszon éves fiatalok vagyunk 4 hónapja költöztünk össze átlag fizetésemből élünk nekünk is épp hogy elég egy hónapra a pénzünk

Aztán ők azt várják el hogy hitelt vegyünk fel és adjuk oda nekik stb…miért van ez? És mit kellene tennünk hogy befejeződjön ez?



2023. júl. 9. 23:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Mert titeket be tudnak palizni. Legalábbis ezt gondolják m
2023. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

Egyetlen szót kell csak ismételgetni: nem. Szépen le fognak szokni rólatok ha nem engedtek, a többi gyerektől azért nem kérnek mert ők már lekoptatták magukról őket.

Nyugodtan mondjátok meg, nektek sincs sajnos miből adni.

2023. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Nyilvánvalóan határozottan nemet mondani. Annyira azért nem nagy talány. Eszetekbe ne jusson! Minek nekik a hitel?
2023. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

El vannak maradva számlákkal fel ajánlottam hogy kölcsön kérek a szüleimről és ki fizetem nekik a számlákat

És azt mondta nekem az anyósom higy az nekik nem elég nekik több kell…

2023. júl. 9. 23:33
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Mire költik? Dolgoznak?
2023. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Rá fognak erre szokni míg adtok nekik.
2023. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Ne legyél bolond, kölcsönt kérni a szüleidtől hogy a párod szüleinek add? Soha egyetlen fillért sem fogtok visszakapni, ezt remélem tudod. Szét kell tárni a kezeket és azt mondani, sajnáljuk, nekünk is nehéz az élet.

Tudod az ilyeneket nevezik piócának.

2023. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Számla tartozásuk van és arra kéne dolgoznak mind ketten de valahogy sosem jönnek ki a fizetésükből aztán nekünk kell segíteni…és hiába mondom hogy nincs azt mondják nincs más választásunk muszáj hogy segítsünk

És a párom meg mindenben igazat ad az anyjának fel akarta venni a hitelt…én beszéltem le róla

2023. júl. 9. 23:59
 9/34 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon fura, hogy két középkorú ember nem tud kijönni a fizetéséből és ésszerűen beosztani sem. Eddig hogy éltek?
2023. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
"a párom meg mindenben igazat ad az anyjának fel akarta venni a hitelt…én beszéltem le róla" = 🚩MENEKÜLJ!!!🚩
2023. júl. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!