Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretem nagyon az anyósom,és...

Szeretem nagyon az anyósom,és nem akarom megbántani. Pár napja küldött nekem egy erős pistás üvegben mogyorókrémet, ami nem volt rendesen kimosva,és a mogyorókrém is átvette az ízét/illatát, és meg is penészesedett. Hogy mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom megsérteni,mert jóindulatból küldte...viszont nem ez volt az első,hogy úgy küldött le valamit,hogy nem volt rendesen elmosva,és vagy megromlott benne az étel,vagy ki kellett dobni mert olyan gusztustalan volt. Előbb utóbb, fel fog tűnni neki,hogy nem fogadok el tőle semmit, viszont tényleg nem szeretnék összeveszni vele,mert amúgy kedvelem.
2023. júl. 12. 14:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Örülj, hogy nem a málnádat uborkázta össze.
2023. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Manyi néni, jó csípős volt az a mogyorókrém, a gyerekek meg sem tudták enni, de a fiának ízlett.
2023. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Neked ezt sehogy nem kell, majd megbeszéli vele a fia. Te meg nyugodtan dobd ki legközelebb, ha ilyet kaptok.
2023. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
3, miért ne szólhatna neki a menye? Én is leültem az anyósommal, mikor úgy láttam, vannak már gondjai a háztartással, tisztálkodással, stb. Nem mindenki rühelli ám az anyóst, mint itt sokan...
2023. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Szervizmérnök úr ***** válasza:
88%

Legjobb lesz, amikor a mama benéz a Gyakori Kérdésekre.

Erős Pista? Mogyorókrém?

Egy kapcsolat vége...

2023. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Feltétlen el kell neki mondani? Ő örült, hogy adott, elfogadod, ha olyan, kiöntöd otthon.


A barátnőm laktózérzékeny, de a nagymamája nem tudja megjegyezni. Ha kapnak valamit, ott a férj eszi meg, mama örül, baj nincs.

2023. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazudni. Ha lesz gyerekünk,és rá lesz esetleg bízva valami miatt,akkor okozhat neki ilyennel egy örökös nyavalyát..
2023. júl. 12. 15:05
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem értelek

Ha szólsz neki kedvesen hogy véletlen rosszul moshatta ki az üveget így a mogyorókrém hamar megromlott, nem fogja rosszul venni.Vagy az anyósod megsértődik azon is ha pl a vasárnapi ebédnél szóvá teszed hogy hideg a leves azon is besértödik vagy mi?

2023. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnos, attól függetlenül,hogy kedveljük egymást, hamar fel tud fújni dolgokat. Ezért is próbálok meg neki mindent úgy előadni,hogy nem bántóan de vegye a lapot.Viszont,ennél nem tudom,hogy tudom diplomatikusan megoldani.
2023. júl. 12. 15:07
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Nagymamám egy nagyon jószándékú asszony. De pocsék a főzési és sütési tudása. Mindent olcsóbb alapanyagokra cserél és így a legtöbb főztje okádék lesz. Én csodálom hogy apukám nem halt éhen gyerekként. Gyakran csinál süteményt szülinapra és hát bunkóság vagy sem de senki nem meri megmondani neki hogy szar. Lyukat ásunk neki a komposztálóba és kidobjuk majd befedjük hogy tuti ne vegye észre ha arra sétálna... Évekkel ezelőtt nutellás sajttortát csináltam. Nagyon ízlett neki. Elkérte a receptet. Majd mikor látta hogy ez drága süti (fél kg Nutella és fél kg mascarpone sajt kell bele) akkor mondta nekem hogy van az az olcsó mogyorókrém és majd azzal csinálja. Mascarpone helyett meg majd felönti tejjel...


Szóval szerintem inkább csak dobd ki és ne mondj az anyósnak semmit...

2023. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!