Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósomnál kutyapelenka van...

Apósomnál kutyapelenka van leterítve, összevissza sz@rik a kutya mindenhová, a gyereket nem hagyom ott, ribillio lesz (lent)?

Figyelt kérdés

Még nem tud járni a kicsi. Az előszobába meg a konyhába, de még a fürdőbe is be lehet menni cipővel, a kutya is ki-be jár, mosdatlan lábbal. Plusz a kutyapelenkára hol tojik, hol nem. Párom meg ki van akadva, hogy nem vigyázhatnak a gyerekre. Na most tudni kell azt is, hogy az előszobából és a konyhából nyílik az összes szoba ahová járkálnak. Az első két helységbe utcai cipővel is lehet mászkálni. Onnan szobacipővel mennek mindenhová, ami a xarnak egy pofon, mert beviszik az udvari koszt mindenhová, nyilvánvalóan. Anyósom is mikor feljött hozzánk, végigsétált a folyosónkon papuccsal, a szoba előtt vette le a cipőjét. Én akkor értem haza, tehát úgy láttam meg, hogy betrappolt.

Kövezzetek meg, de nekem ez nem higiénikus. Nyilván annó az uraságoknál állandóan vikszolták a padlót ezért nem volt dzsuva ha mindenki bent trappolt.

Na most azon van a problémázás, hogy miért nem vigyázhatnak ők a gyerekre, miért az én családom vigyáz rá. Nálunk a cipőt kint vesszük le a bejárati ajtó előtt kialakított teraszon, ahol van egy szőnyeg, és oda léphetsz zoknival, majd lerakhatod a cipődet, vagy beviheted a cipős szekrénybe. A páromat sem értem, hogy hogy ilyen elfogult megalkuvó a szülőkkel szemben. Ezt mégis hogy lehet lemeccselni sértődés nélkül?! Vagy hogy lehet ezt megoldani úgy, hogy véletlen se ők vigyázzanak a gyerekre, vagy inkább kiránduljanak vele, csak nehogy hazavigyék oda?????



2023. júl. 27. 11:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Akkor akár a kertbe isbkilejetne zárni.... jó hülyék a rokonaid már bocsánat
2023. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!