Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért van az,...

Vmsgy.Evi kérdése:

Szerintetek miért van az, hogy anyukám és apukám egyáltalán nem tartja a kapcsolatot a barátom szüleivel.?

Figyelt kérdés

A barátom szülei úgyszint.

Nem is leveleznek egymással, nem is hívják fel egymást, egy “hogy vagytok”-ra sem.

Lassan 3 éve leszünk együtt, ez alatt a 3 év alatt egyszer hívtuk meg őket hozzánk. Mármint a barátom szüleit. Ez kb. 2 éve volt.

amikor itt voltak tök jól elbeszélgettek….mindenki mindenkivel.

De azóta semmi.

És ez nekem elég rosszul esik.. Van egy barátnőm aki szintén egy 2 éves kapcsolatban van. És ő azt mondta erre, hogy nem érti miért van ez…az ő szülei,és az anyósa is tök jol kijönnek, még telefonálnak is egymással…

Nekem is jó lenne hallani azt h pl. anyám beszélne anyósommal vagy apósommal…

De anyukám mindig azt mondja, hogy ha anyósomék egyszer nem érdeklődtek akkor ő se fog…

De most én mitcsináljak… szeretném látni hogyha tartják a kapcsolatot mert nekem az azt jelentené hogy tök jól kijönnek és kedvelik egymást…



2023. szept. 15. 18:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Minek?

Egyrészt nem az anyósod, mert nem vagy házas.

Másrészt az is pont elég, ha a majdani esküvőn kedvesen elbeszélgetnek egymással. Mit akarsz idegen embereket összeboronálni?

2023. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene?

Elöször is, a barátod nem családtag egyelöre.

Másodszor attól, hogy tu ketten együtt vagytok, a szülöknek még nem kell kötelebbi kapcsolatba kerülni egymással, ök lényegében idegenek egymásnak.

2023. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

MInek hívogatnák egymást? Nem rokonok, nem barátok, ti meg még házasok sem vagytok.

Bár itt jegyzem meg: úgy emlékszem, hogy az apai és anyai nagyszüleim se tartották egymással a kapcsolatot, csak családi eseményeken találkoztak. És ez így pl. teljesen jó volt.

2023. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert a barátod téged csak használ, minek paroláznának egymással akkor?! Majd ha komolyabbra fordulnak a dolgok. Addig felesleges.

Még lehet a barátodnak ezer csaja meg neked is másik pasid.

2023. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi dolguk egymással, nincs közük egymáshoz. Ilyen egyszerű.
2023. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Nincs se kozos tema, se kozos erdeklodesi kor. Nem ezen mulik, hogy mennyire szoros a kotelek kozted es a baratod kozott. ;-)
2023. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi közük van amúgy egymáshoz?

Az én szüleim is csak egyszer találkoztak a párom családjával (az is egy 10 perces bemutatkozás volt) és mentek is tovább.

Sem házasok nem vagytok sem pedig közük nincs egymáshoz. Ők "idegenek" egymásnak. Ha ez nekik teljesen megfelel miért ne?


Nekem volt olyan barátnőm, akinek a szülei jóba voltak. Hétvégi bicikli túra stb. Mikor szakítottak a sráccal elég kellemetlen volt. Ott volt a barátnőm, az új pasija, az exe meg az ex családja. Mert "csak átugrottak beszélgetni".

2023. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
15%

szerintem is felesleges oszinten szolva...3 evet vagytok egyutt? az semmi. gondolom ok is igy gondoljak. Majd ha jegyben jartok el lehet kezdeni közös csaladkent viselkedni...de addig minek?

Ez kicsit ilyen fulig szerelmes tini kerdes, akarok toled 5 gyereket vegyel el harom ev utan de egyutt lakni, sajat bankkonto stb meg nem volt sosem :-D csak lassan kicsi lany

2023. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem érdeklik őket.
2023. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem csaladja es az enyem az eskuvonk elott 2x vagy 3x talalkoztak egymassal, akkor voltunk egyutt 3 eve. Nem hivogatjak egymast, ha talalkoznak nagy ritkan, beszelnek par szot, de nem jarnak egymas nyakara.
2023. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!