Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem értem tőle ezt a kérdést?

Nem értem tőle ezt a kérdést?

Figyelt kérdés

Párommal 7éve vagyunk együtt. Még nem tervezünk sem esküvőt, gyereket azt meg pláne nem. És anyós jelöltem folyamatosan ezzel a témával jön mindig. Az esküvőt mindig páromnak mondja hogy ideje lenne már, meg illene és már páromnak annyira elege van hogy már nem is akar esküvőt, megunta hogy az anyja ezzel jön folyton. Folyton össze vesznek emiatt.

Engem mindig a gyerek témával zaklat, hogy ő az én koromban már szült, nekem is ideje lenne szülni. De amivel engem is és páromat is kiakasztott az volt hogy mondta nekünk hogy ő nagyon kíváncsi lesz hogy milyen nemű lesz majd a gyerekünk, de ő szerinte fiú, mivel az ő és a férje családjában csak fiú van. Egyedül sógornőm kivétel náluk. Meg mondta hogy úgy is az ő fia fogja abban a szent pillanatban eldönteni hogy milyen nemű legyen a gyerek. Párom itt annyira kiakadt hogy lehülyézte az anyját, volt nem is kicsi összeveszés. Engem azzal a mondatával mérgelt fel hogy azért jó lenne fiút szülni.

Nem értem anyós jelöltemet hogy miért ilyen, bár a fiú gyereket azért akarja, mert hogy a lányának csak fiú gyerekei vannak, meg ő nem akar lány unokát.


2023. szept. 18. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Tudod az elmaradott, régimódi városokban, falvakban szinte katarzis fiút szülni, mert az a gyerek. A lány az nem. A fiú viszi tovább a nevet, azzal lehet mit kezdeni. Kitaníttatni, beállítani katonának,munkaerő stb.


Na ez most már egy idejemúlt dolog. Semmi jelentősége fiút szülni ilyen szempontból, de egyesek még mindig ilyen hozzállással élnek, mint a te anyósod is

2023. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd rá, úgy sincs senkinek belszólása abba mi elsz a gyerek neme.
2023. szept. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Azért óvatosan a pároddal kérdező. Aki ilyen elmebeteg környezetből jött, azzal sem lehet százas minden. Kivéve, ha pszichoterápiában áthuzalozták a gondolatait. Nagyon vigyázz.
2023. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz ezen? A barátod anyja maradi felfogású, aki szerint esküvő alap, és legalább egy fiút ki kell tolj magadból, lehetőleg elsőre.


Bár a barátod elmebeteg, amiért még látogatja az anyját? Én kevesebbért elküldtem a saját családomat a francba és ignorálom őket.


Te miért jársz oda? Miért tűröd ezt? Miért nem keresel értelmes pasit, aki az első után leállítja az anyját?

2023. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő flúgos. Mi falusiak vagyunk az ország legdélibb részén. De nem találkoztam az ismerősi körömben ilyennel mint ez a nő.

Szerintem baj van az agyával.

2023. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!