Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összejöttem a párommal, külön...

Összejöttem a párommal, külön házban vagyunk.Anyósjelölték már akkor tataroztak a házon,mielőtt idejöttem. Azt mondta, érezzem magam otthon,és magaménak a házat is, ennek ellenére irányítani akar.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azt szajkózzák,hogy nem kell ide semmilyen papír, érezzem magaménak,és ha a barátommal történne valami,akkor sem tennének ki..Ennek ellenére ő akarja meghatározni,mihez hívhatunk szakembert,milyen megoldások szülessenek a házon belül,holott ez a fia háza, és ő elvileg csak segít neki/nekünk.Hogy jelezzem neki finoman,hogy ha valóban úgy gondolja,ahogy mondta korábban,akkor legyen oly kedves,és ne erőszakoskodjon,meg szóljon bele mindenbe? Még azt is maga akarja megcsinálni,amihez szakember kellene,és ez engem zavar,mert csak össze lenne csapva.Barátommal beszéltem erről,az volt a válasza, hát "csak nekünk szeretne jót". Jó,én azt megértem..de nekik is van házuk,rendezkedjen ott. Olyan őrült ötletei voltak,hogy felállt a hátamon a szőr,amikor elkezdte nekem mondogatni..Ráadásul,nem akarom bántani, fikázni de a házuk maga az ízléstelenség netovábbja,és itt is azt szeretné megvalósítani..Meggy piros padlót akart a fürdőbe, barna bútorral..
2023. szept. 23. 00:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

A párodnál a kulcs. Neked nincs beleszólásod. Nyilván tőlük kapta, megszokták, hogy ők döntenek a fiuk helyett.

Nehéz ügy. Nem jósolok hosszú jövőt.

2023. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem tőlük kapta,saját pénzből vette.
2023. szept. 23. 00:43
 3/41 anonim ***** válasza:
94%

Ha a párod felnőtt férfi lenne, ki tudna állni a saját szűk családja (jelen esetben te) mellett.


Képzeld el, mi lesz, ha gyereketek lesz. Az ő nevelésébe se szólhatsz majd bele? Én ezt nem tudnám elviselni…

2023. szept. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Kólauborkával ***** válasza:
81%
Egyszer kell összeveszni a dolgon a szülökkel, hogy megértsék ti máshogy akarjátok a dolgokat a saját tulajdonotokban. Vagy megbékélnek és belátják vagy többet beszélni sem kell velük.
2023. szept. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha saját pénzéből van az telejsen más.
2023. szept. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%

Maga vette, viszont a tatarozás és egyéb beavatkozások kinek a pénzéből történtek?

Nem értek egyet a szülőkkel, csak a tisztánlátás kedvéért, kíváncsi lennék, hogy ilyen módon is beavatkoznak-e?

Elvileg később (problémák esetén) jogi igényt is támaszthatnának, hogy ők ennyit és ennyit adtak bele.

2023. szept. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Finoman sehogy. Nincs ilyen. Húzd meg a határaid, vagy szakíts. Ez a két opció van. Előbbihez már tanfolyamok, terápiák is vannak.
2023. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

Saját pénzbő vette ÉS újítja fel. Akkor nem értem, anyjáék mit pattognak bele.


Viszont a tény, hogy beleszólhatnak, mert engedi!, akkor jobb volna mielőbb szakítani egy ilyen "férfivel".

2023. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
De ezt a kérdést egyszer már feltetted - vagy újabb kamu, a vályogházas sztori továbbmesélése ;)
2023. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

"Barátommal beszéltem erről,az volt a válasza, hát "csak nekünk szeretne jót" - szakíts. Ezt komolyan mondom.

Bár szerintem te megint a szóköz nélküli troll vagy, újabb kamukérdéssel, csak most nem a saját szüleidet, hanem anyósjelöltéket célozva meg.

2023. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!