Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem látogat a menyem és...

Miért nem látogat a menyem és ha jön miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Nálam laktak 5 évig nem veszekedtünk annak ellenére hogy a fiammal sokat veszekedtek a házimunkát elvégezte, főzött is kisebb nagyobb sikerrel néha finoman próbáltam neki segíteni főzni akkor láttam rajta hogy ellenséges. Soha nem mondták hogy elköltöznek én azt hittem velem fognak élni hogy több pénzük maradjon. Aztán vettek házat és elmentek igaz a költözést sokáig titkolták és egy nap csak azt láttam hogy pakolnak de nem vesztem össze a menyemmel menjenek éljék az életet de amióta elmentek augusztus eleje óta nem látogat összesen kétszer volt. Akkoris negyed órát. Egyedül nem is jön csak a fiammal. Mivel bánthattam meg? Hogy lehetne jobb a viszonyunk?
2023. szept. 24. 18:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
ne erőlködj, semmi értelme.
2023. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem kamu: a fiadat kérdezd meg, mivel bántottad meg a menyedet ennyire.
2023. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
A fiad látogatja a menyed szüleit a menyed nélkül?
2023. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Amikor veszekedtek egyszer kihallatszott hogy a menyem kiabált hogy az a baja hogy 4 éves házasok és még mindig velem laknak de én erről nem tehetek hogy nem volt pénzük saját házamba meg nem fogok hozzá alkalmazkodni.
2023. szept. 24. 19:05
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

"saját házamba meg nem fogok hozzá alkalmazkodni."


Akkor miért is csodálkozol??

2023. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
A kapcsolatod a fiaddal és a menyeddel valamiért nem lehetett teljesen felhőtlen, ha egy ilyen fontos életeseményt képesek voltak titokban tartani előtted, hogy házat vettek és elköltöznek. Azt mi itt nem tudjuk megmondani, a menyed miért nem nyit feléd, miért kerül, de az tisztán látszik, hogy ő csak a fiaddal szeretne lenni. Lehet ilyen zárkózott a természete, de lehet egész más oka is. Felesleges ezt erőltetni, fogadd el, hogy nem megy át hozzád. Sok családban ennél gyakrabban a saját gyerekek se látogatják a szüleiket, nincs ebben semmi extra. Elfoglaltak, élik a saját életüket, vagy ki tudja, mi lehet a háttérben? Az is lehet, hogy sosem szimpatizált Veled a menyed, de az nem jelenti azt, hogy ez a Te hibád.
2023. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
5/6 Az alkalmazkodás normál esetben mindkét fél részéről kívánatos lenne.
2023. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

"saját házamba meg nem fogok hozzá alkalmazkodni."


Hát most lehet ő sem fog hozzád alkalmazkodni ;)

Nincs már rád szorulva, szóval ezt benézted. Nagy álom lehetett veled együtt élni.

2023. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az anyósok hajlamosak a "finoman próbáltam neki segíteni főzni" részt a maguk szemszögéből mondani. Kérte? Őszintén. Kérte? Mert a menyed szemszöge a beleugatás, kéretlen tanacsadás a részedről, ebben biztos vagyok. Debilizálni próbáltad. Ezért nem kedvel.
2023. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

„a költözést sokáig titkolták és egy nap csak azt láttam hogy pakolnak de nem vesztem össze a menyemmel menjenek az életet”

A fiadnak semmi része nem volt benne? Ő nem titkolta, egy nap csak azt láttad, hogy a menyed egyedül „pakolnak”? De te a menyeddel voltál elnéző, vele nem vesztél össze.

2023. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!